اولین مصاف بدون گل بعد از ۳۶ بازی ثبت شد
اولین مصاف بدون گل بعد از ۳۶ بازی ثبت شد

به گزارش خبرنگار مهر، دو تیم ملی فرانسه و دانمارک که صعودشان به مرحله بعدی مسابقات از قبل مشخص شده بود، در دیداری سرد و کسل‌کننده برگزار کننده سی و هفتمین بازی جام جهانی بودند و در نهایت نیز این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. در حالی دو تیم در  این بازی […]

به گزارش خبرنگار مهر، دو تیم ملی فرانسه و دانمارک که صعودشان به مرحله بعدی مسابقات از قبل مشخص شده بود، در دیداری سرد و کسل‌کننده برگزار کننده سی و هفتمین بازی جام جهانی بودند و در نهایت نیز این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در حالی دو تیم در  این بازی بدون گل به کار خود پایان دادند که هیچ یک از ۳۶ بازی قبلی جام جهانی بدون گل به اتمام نرسیده بود و این طلسم به دست دو تیم فرانسه و دانمارک شکسته شد.

گروه سوم مسابقات که با حضور تیم های فرانسه، دانمارک، پرو و استرالیا شکل گرفته بود، کم گل ترین گروه مسابقات بود و سرانجام نیز نخستین بازی بدون گل در این گروه ثبت شد.

از گروه سوم مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در نهایت تیم های فرانسه با ۷ و دانمارک با ۵ امتیاز به مرحله حذفی مسابقات صعود کردند و دو تیم پرو با ۳ و استرالیا با یک امتیاز به خانه بازگشتند.

[ad_2]

منبع