احتمال جذب ۲ بازیکن خارجی توسط تیم بسکتبال شهرداری گرگان
احتمال جذب ۲ بازیکن خارجی توسط تیم بسکتبال شهرداری گرگان

محسن کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرذ: شهردار گرگان دستور تشکیل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان را صادر کرد تا تیم بسکتبال به طور رسمی متعلق به شهرداری گرگان باشد. وی افزود: حمیدرضا کلاسنگیانی به عنوان سرمربی و اسدالله کبیر به عنوان مدیرفنی، ابلاغ خود را از شهردار گرگان دریافت کردند تا نسبت […]

محسن کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرذ: شهردار گرگان دستور تشکیل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان را صادر کرد تا تیم بسکتبال به طور رسمی متعلق به شهرداری گرگان باشد.

وی افزود: حمیدرضا کلاسنگیانی به عنوان سرمربی و اسدالله کبیر به عنوان مدیرفنی، ابلاغ خود را از شهردار گرگان دریافت کردند تا نسبت به انتخاب سایر اعضای کادر فنی اقدام کنند.

دیگر اعضای کادر فنی هفته آینده مشخص می‌شوند

قائم مقام شهردار گرگان در خصوص انتخاب دیگر اعضای کادر فنی گفت: پیشنهادات نفرات حاضر در کادر فنی به دست ما رسیده که البته به صورت قطعی اعلام نکرده‌ایم و اولویت مجموعه استفاده از داشته‌های بومی در این بخش است.

کریمی تصریح کرد: در بخش بازیکنان هم به استفاده از بومی‌ها توجه ویژه‌ای داریم البته در پست‌هایی که ضعف وجود دارد از بازیکنان غیر بومی ملی پوش استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: اگر بودجه تیم مدیریت شود امیدواریم یک یا دو بازیکن خارجی را با نظر کادر فنی برای حضور در فصل جدید لیگ برتر بسکتبال جذب کنیم.

به گفته وی، اعضای کادر فنی هفته آینده نهایی می‌شوند تا اقدامات لازم برای جذب بازیکنان آغاز شود.

[ad_2]

منبع