بیستیمن سالروز تاسیس رادیو ورزش گرامی داشته می شود
بیستیمن سالروز تاسیس رادیو ورزش گرامی داشته می شود

به گزارش خبرگزاری مهر، به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس شبکه رادیویی ورزش، این شبکه روز جمعه ۸ تیر ماه از ساعت ۸ صبح تا ۲۴، با ویژه برنامه “موج افتخار” در قالب جنگی شاد و مفرح، ساعات خوشی را برای مخاطبین این شبکه رقم می زند. این ویژه برنامه با عنوان «موج افتخار» و در سه […]

به گزارش خبرگزاری مهر، به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس شبکه رادیویی ورزش، این شبکه روز جمعه ۸ تیر ماه از ساعت ۸ صبح تا ۲۴، با ویژه برنامه “موج افتخار” در قالب جنگی شاد و مفرح، ساعات خوشی را برای مخاطبین این شبکه رقم می زند.

این ویژه برنامه با عنوان «موج افتخار» و در سه بخش مجزا و با سه موضوع متفاوت بروی آنتن خواهد رفت. آیتمهای بخش اول این ویژه برنامه که از ۸ صبح تا ۱۲ ظهر پخش می شود، گلچینی از بهترین برنامه های یک سال گذشته رادیو ورزش خواهد بود که گپ و گفت با هنرمندانی همچون فرهاد جم، کامبیز دیر باز و … را شامل می شود که این هنرمندان در مقاطع زمانی مختلف با رادیو ورزش همکاری داشته اند.

بخش دوم این برنامه با عنوان “صدای ورزش” خواهد بود که از ساعت ۱۴ الی ۳۰/۱۷ و با حضور معاون صدای رسانه ملی، وزیر ورزش و روسای فدراسیونهای ورزشی به موضوعاتی همچون ورزش قهرمانی، ورزش بانوان و ورزش همگانی می پردازد.

در بخش سوم این ویژه برنامه شنیدنی که از ساعت ۲۰ الی ۲۴ پخش می شود، چهره ها و شخصیت های مطرح ورزشی و مسئولان اسبق ورزش کشور صحبت خواهند کرد که بعنوان گزارشگر در مقاطعی برای رادیو ورزش، مسابقات و رویدادهای مختلف ورزشی را گزارش کرده اند.

پخش گوشه هایی از گزارشهای ورزشی فوتبال از زبان احمد رضا عابد زاده، حمید استیلی، عباس ترابیان و …که در گذشته برای شنوندگان رادیو ورزش این گزارشها را اجرا کرده اند و همچنین مرور خاطرات ورزشی این چهره ها، از دیگر بخشهای جذاب این برنامه خواهد بود.

[ad_2]

منبع