خبر خوش برای رکابزنان ایران/ «مدیسون» به بازیهای آسیایی اضافه شد
خبر خوش برای رکابزنان ایران/ «مدیسون» به بازیهای آسیایی اضافه شد

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان مدتها نسبت به نبودن ماده مدیسون در بازیهای آسیایی جاکارتا اعتراض کرده بود که در نهایت کنفدراسیون دوچرخه‌سواری آسیا نسبت به افزوده شدن این ماده به دیگر مواد برگزاری مسابقات پیست دوچرخه سواری آسیا موافقت کرد. سلگی مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری کشورمان در گفتگو با خبرنگار […]

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان مدتها نسبت به نبودن ماده مدیسون در بازیهای آسیایی جاکارتا اعتراض کرده بود که در نهایت کنفدراسیون دوچرخه‌سواری آسیا نسبت به افزوده شدن این ماده به دیگر مواد برگزاری مسابقات پیست دوچرخه سواری آسیا موافقت کرد.

سلگی مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری کشورمان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: باید یک خبر خوب را به اهالی دوچرخه سواری بدهیم. پیگیری های فدراسیون دوچرخه سواری جواب داد و مدیسون به مواد بازیهای آسیایی در بخش پیست افزوده گردید.

وی افزود: مدیسون یکی از شانس های کسب مدال ما در آسیا می شود. پیش از این ایران در مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۸ توانسته بود عنوان نایب قهرمانی و نشان نقره را از آن خود کند. همین طور در سابقه تیم ایران ما در سالهای قبل نیز موفق به کسب مدال در این ماده در مسابقات مختلف سطح آسیا شده بودیم.

سلگی ادامه داد: هنوز ترکیب تیم دو نفره ایران در ماده مدیسون در مسابقات آسیایی جاکارتا مشخص نشده و باید منتظر برگزاری ادامه اردوها باشیم اما در مجموع ایران یکی از شانس های کسب مدال در این ماده می باشد.

[ad_2]

منبع