معرفی والیبالیست‎های اعزامی به جاکارتا/شهنازی: پیگیر تائید هستیم

شاهرخ شهنازی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تغییر فهرست والیبالیست های اعزامی به بازی های آسیایی به خاطر تغییر برنامه فدراسیون برای اعزام تیم ملی به جای تیم «ب» و چگونگی جایگزین کردن نفرات جدید توضیح داد.  وی گفت: اعلام اسامی والیبال در صورت درخواست مسئولان فدراسیون والیبال به صورت آف لاین […]

شاهرخ شهنازی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تغییر فهرست والیبالیست های اعزامی به بازی های آسیایی به خاطر تغییر برنامه فدراسیون برای اعزام تیم ملی به جای تیم «ب» و چگونگی جایگزین کردن نفرات جدید توضیح داد. 

وی گفت: اعلام اسامی والیبال در صورت درخواست مسئولان فدراسیون والیبال به صورت آف لاین انجام می شود. 

«یعنی هنوز اسامی جدید والیبال برای اعزام به بازی های آسیایی اعلام نشده است؟»، شهنازی در پاسخ به این پرسش گفت: فدراسیون والیبال اسامی تیم ملی را معرفی کرده  و ما هم به کمیته برگزاری بازی های آسیایی اعلام کرده ایم.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در مورد تائید اسامی جدید والیبال نیز گفت: در این مورد تصمیم گیری با مسئولان کمیته برگزاری بازی های آسیایی است اما قطعا کمیته ملی المپیک هم پیگیری های لازم را خواهد داشت. 

شهنازی همچنین با بیان اینکه فهرست کاروان ورزش ایران در بازی های آسیاییبعد از نشست ستاد عالی بازی های المپیک و آسیایی اعلام می شود، گفت: تعیین زمان برگزاری جلسه این ستاد بر عهده وزارت ورزش است اما هنوز زمانی مشخص نشده است. 

[ad_2]

منبع