سرمربی قزاقستان: رقابت نزدیکی با بازیکنان ایران داشتیم
سرمربی قزاقستان: رقابت نزدیکی با بازیکنان ایران داشتیم

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی بسکتبال ایران دومین دیدار خود در پنجره سوم رقابت های انتخابی جام جهانی را با پیروزی برابر قزاقستان به پایان رساند. سرمربی تیم ملی قزاقستان بعد از شکست تیمش در این دیدار با حضوردر نشست خبری گفت: به غیر از کوارتر اول، در سایر کوارترها رقابت برابر با حریف […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی بسکتبال ایران دومین دیدار خود در پنجره سوم رقابت های انتخابی جام جهانی را با پیروزی برابر قزاقستان به پایان رساند.

سرمربی تیم ملی قزاقستان بعد از شکست تیمش در این دیدار با حضوردر نشست خبری گفت: به غیر از کوارتر اول، در سایر کوارترها رقابت برابر با حریف داشتیم.

وی افزود: در این بازی به جوانان میدان دادیم. آنها هم خیلی جنگیدند و خیلی تلاش داشتند تا بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند.

سرمربی قراقستان با تاکید بر اینکه ایران یکی از بهترین تیم های آسیا  یادآور شد: بازیکنانم از این بازی تجربه خوبی گرفتند.

این مربی همچنین در مورد تغییراتی که در ترکیب تیم قزاقستان ایجاد شده، گفت: اجازه دهید دلیل اصلی این موضوع را نگویم اما خیلی از بازیکنان ترجیح می دهند در فصل تابستان کنار خانواده هایشان باشند. آنها باید متوجه باشند که این تیم، تیم ملی است و باید فرهنگ لازم برای احترام گذاشتن به تیم می را رعایت کنند.

به گزارش مهر، همچنین بازیکن تیم ملی بسکتبال قزاقستان در نشستی خبری که در بعد ازدیدار با ایران برگزار شد  به خاطر حضور هواداران استرس گرفته بودیم. این موضوع کار را برای ما سخت تر کرده بود اما از کوارتر دوم بهتر شدیم.

[ad_2]

منبع