نیمار: همه می‎دانند دروازه بان مکزیک چه قابلیت‎هایی دارد
نیمار: همه می‎دانند دروازه بان مکزیک چه قابلیت‎هایی دارد

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی فوتبال برزیل توانست با درخشش و گلزنی فوق ستاره خود نیمار مکزیک را شکست داده و به مرحله بعدی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود کند. البته درخشش نیمار چیزی از تلاش های دروازه بان حریف برای بسته نگه داشتن دروازه اش کم نکرد. حتی شماره ۱۰ برزیل در این […]

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی فوتبال برزیل توانست با درخشش و گلزنی فوق ستاره خود نیمار مکزیک را شکست داده و به مرحله بعدی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود کند. البته درخشش نیمار چیزی از تلاش های دروازه بان حریف برای بسته نگه داشتن دروازه اش کم نکرد.

حتی شماره ۱۰ برزیل در این باره گفت: «اوچوآ» دروازه بان فوق العاده ای است. همه از قابلیت های بالای او خبر دارند. برای چنین عملکرد خوبی به او تبریک می گویم. البته من تسلیم نمی شوم، چون یک برزیلی هستم. گلی که زدم از روی دقت بسیار بالا و اراده تیم به ثمر رسید.

نیمار تصریح کرد: من به اینجا آمده ام تا برنده باشم. امیدوارم بتوانم مثل همیشه پیشرفت کنم. این را می دانم که برای رسیدن به سطح عالی خود نیاز به زمان داشتم، اما اکنون احساس خیلی بهتری دارم. برای کل تیم خوشحالم و به آنها تبریک می گویم.

[ad_2]

منبع