خبر: 98409 / تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت : ۲۱:۵۷:۴۲

دیدار شهردار لنگرود با اصحاب رسانه گیلان+عکس

جمعی از مدیران رسانه‌های مجازی و مکتوب استان گیلان طی نشست صمیمی در دفتر شهردار لنگرود با سید مهدی رجایی دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، جمعی از مدیران رسانه‌های مجازی و مکتوب استان گیلان طی نشست صمیمی در دفتر شهردار لنگرود با سید مهدی رجایی دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

شهردار لنگرود ضمن خوشامدگویی به اصحاب رسانه اظهار کرد: تعامل با رسانه‌ها موجب ارتباط مستقیم و غیرمستقیم با مردم می‌شود که از این طریق می‌توان عمل کرد و خدمات دولت و نظام را به مردم اطلاع‌رسانی کرد.

 

وی با بیان اینکه رسانه‌ها زبان گویای مردم و مسئولین هستند گفت: رسانه‌ها به دلیل ارتباط گسترده با مردم دغدغه‌های آنان را به مسئولین منتقل می‌کنند و با ارسال اخبار خوب می‌توانند زمینه ایجاد نشاط و تقویت روحیه در جهت خدمت‌رسانی مسئولین به مردم را اطلاع‌رسانی کنند.

 

شهردار لنگرود با اشاره به وجود مشکلات مالی در همه شهرداری‌های کشور افزود: علی‌رغم وجود مشکلات مالی در طی ۹ ماه گذشته خدمات خوبی توسط شهرداری لنگرود برای مردم ایجادشده است و سعی کردیم با تیم مدیریت شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود مشکلات پیش رو جلوی خدمت‌رسانی به مردم را نگیرد.

 

کریم خورسندی رئیس خانه مطبوعات استان گیلان نیز یکی از مهمانان این نشست بود.

 

در پایان این دیدار نیز مدیران رسانه‌های استان گیلان نظرات و پیشنهاد‌های خود را برای گسترش همکاری رسانه‌ای با شهرداری لنگرود مطرح کردند.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۳ نظر

موسی
تیر ۱۳, ۱۳۹۷ در ۰۹:۵۹

آقای پروانه جزء اصحاب کدام رسانه هستن؟

اسفالت
تیر ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۹

اصحاب رسانه خوبه بی طرف باشن و فکر منافع شخصی نباشن ، البته بلا نسبت بعضی از دوستان حاضر در عکس ، لنگرود مشکلات بزرگتر از این داره که اصحاب رسانه برن بشینن با شهردار گپ و گفت بزنن ، ای کاش یکم اصحاب رسانه فکر شهر مظلوم لنگرود با مشکلاتش باشن

عیسی
تیر ۱۴, ۱۳۹۷ در ۲۱:۱۶

طرف لنگرنیوز

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir