«علی نظرمحمدی» سرمربی جدید سپیدرود/حواشی تمامی ندارد
«علی نظرمحمدی» سرمربی جدید سپیدرود/حواشی تمامی ندارد

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال سپیدرود رشت که باید این روزها همانند سایر تیم های لیگ برتری به فکر آماده سازی خود برای حضور پرقدرت در فصل جدید لیگ برتر باشد متاسفانه ماه ها است که با حواشی مختلفی درگیر بوده و هواداران این تیم گیلانی هر روز شاهد خبرهای جدید از این باشگاه […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال سپیدرود رشت که باید این روزها همانند سایر تیم های لیگ برتری به فکر آماده سازی خود برای حضور پرقدرت در فصل جدید لیگ برتر باشد متاسفانه ماه ها است که با حواشی مختلفی درگیر بوده و هواداران این تیم گیلانی هر روز شاهد خبرهای جدید از این باشگاه هستند.

سریال دنباله دار حواشی سپیدرود رشت وارد قسمت جدیدی شده و از دعوای سرمربیگری به مدیریت و مالکیت باشگاه رسیده است.

زمانی که با ابلاغ حکم داوری اداره کل ورزش و جوانان گیلان از سوی مراجع قانونی مالکیت باشگاه از «جواد تن زاده» گرفته شد و چند روز بعد «محمد نوین» به عنوان مالک جدید این باشگاه گیلانی انتخاب و با وی قرارداد امضا شد، همگان تصور می کردند که کشتی پر تلاطم سپیدرود بالاخره بعداز ماه ها و هفته ها سرگردانی به ساحل آرامش رسیده و دیگر خود را برای حضوری قدرتمند در فصل جدید لیگ برتر ایران آماده می کند.

حتی در هفته های گذشته خبرهای خوبی از این باشگاه به گوش مردم گیلان به ویژه هواداران همیشه حاضر و نگران این تیم می رسید که مالک با پرداخت حساب فصل پیش ۱۰ بازیکن با آنها قرارداد دوباره برای حضور در فصل جدید لیگ برتر با پیراهن سپیدرود امضا کرده است و در این میان خداداد عزیزی نیز بعداز توافق نهایی با مالک باشگاه به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی و حتی چند جلسه تمرینی را نیز برگزار می کند.

هفته گذشته در فضای مجازی استان خبری مطرح شد که نشان از کش مکش و احتمال بروز حواشی دیگر برای این تیم ریشه دار گیلان داشت. این خبر حکایت از بازگشت دوباره «جواد تن زاده» بر مسند مالکیتی تیم سپیدرود رشت با صدور حکم از سوی شعبه ششم دادگاه رشت داشت. این روزها هرکدام از طرفین در مصاحبه با رسانه برحق مالکیتی خود بر باشگاه صحه گذاشته و خود را مالک اصلی باشگاه سپیدرود معرفی می کردند.

امروز صبح نیز خبر امضای قرارداد جواد تن زاده با علی نظرمحمدی مربی پیشین این تیم به عنوان سرمربی جدید سپیدرود دوباره نام این تیم را برسر زبان ها انداخت. شرایط حال حاضر سپیدرود و سردرگمی هر دو طرف تا صدور رأی قطعی دادگاه و مشخص شدن مالک اصلی سبب نگرانی هواداران این تیم ریشه دار گیلانی در چند هفته مانده به شروع لیگ برتر شده است.

حال باید دید که وضعیت سپیدرود رشت با دو مالک و دو سرمربی به کجا می رسد و سرنوشت این تیم ریشه دار گیلانی در لیگ برتر چه خواهد شد.

[ad_2]

منبع