مارتینز: بازیکنانم یک لحظه به تسلیم شدن برابر برزیل فکر نکردند
مارتینز: بازیکنانم یک لحظه به تسلیم شدن برابر برزیل فکر نکردند

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های ملی فوتبال برزیل و بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با برتری دو بر یک تیم بلژیک به پایان رسید تا پرافتخارترین تیم جام جهانی از دور مسابقات حذف شود.  روبرتو مارتینز در پایان این بازی گفت: بازیکنان ما تلاش و […]

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های ملی فوتبال برزیل و بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با برتری دو بر یک تیم بلژیک به پایان رسید تا پرافتخارترین تیم جام جهانی از دور مسابقات حذف شود. 

روبرتو مارتینز در پایان این بازی گفت: بازیکنان ما تلاش و جرات فوق العاده ای داشتند و یک لحظه به تسلیم شدن برابر برزیل فکر نمی کردند. 

سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک خاطرنشان کرد: بازیکنانم به خاطر تلاشی که از خود نشان دادند و نمایشی که داشتند مستحق جایگاه ویژه ای در بلژیک هستند. 

وی در مورد تغییرات تاکتیکی که در تیمش ایجاد کرد گفت: هیچ وقت نتیجه بازی روی تخته تاکتیک مشخص نمی شود. مهم نحوه اجرای تاکتیک توسط بازیکنان است.

ماتینز ادامه داد: درست است که من آرایش تیم را تغییر دادم ااما نتیجه دیدار برابر برزیل به خاطر خواست و اشتباق بازیکنان بود. یک مربی فقط با بازیکنانش کار می کند و بازیکنان هستند که این نقشه را به خوبی اجرا می کنند. 

[ad_2]

منبع