خوش‌بینی به دشمن محکوم‌به شکست است

امام‌جمعه بندرانزلی با تأکید بر اینکه خوش‌بینی به دشمن محکوم‌به شکست است گفت: ملت ایران حاضر به کرنش در مقابل دشمن نیست و همیشه پای آرمان‌های انقلاب اسلامی پایدار بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالجواد شمس‌الدین عصر امروز در یادواره ۲۹ شهید نالکیاشر لنگرود با تسلیت شهادت امام صادق (ع) اظهار کرد: حضور در یادواره‌های شهدا زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره رشادت‌های آنان و آرمان‌های انقلاب است.

وی با اشاره به گسترش مکتب اسلام در زمان امام صادق (ع) افزود: نقل‌شده که در دانشگاه امام صادق بیش از چهار هزار نفر در مکتب این امام تعلیم دیدند تا به معرفی دین اسلام بپردازند که نسبت به جمعیت آن روز تعداد این افراد چشم‌گیر و قابل‌توجه است.

امام‌جمعه بندرانزلی با بیان اینکه ایران دارای فرهنگ غنی و باارزش است گفت: انقلاب اسلامی ایران موجب دگرگونی و تحول بزرگی در کشور و حتی جهان شده که به‌عنوان یک الگو از آن استفاده می‌شود.

شمس‌الدین با اشاره به دشمنی‌های همیشگی استکبار با انقلاب اسلامی بیان کرد: انقلاب اسلامی از روز اول تاکنون با کارشکنی‌های استکبار روبرو بوده و تحریم‌ها و کارشکنی‌ها علیه ایران و انقلاب اسلامی چیز جدیدی نیست.

وی با بیان اینکه ملت اسلام با اتکا به خدا و شهدا و پیروی از ولایت‌فقیه در مقابل هیچ توطئه‌ای سر تعظیم و تسلیم فرود نمی‌آورد تصریح کرد: خدا در قران فرموده که دشمن نمی‌تواند به کمک شما بیاید و اگر منتظر کمک از دشمن باشیم اگر نگوییم توهم است ساده‌لوحی بیش نیست.

امام‌جمعه بندرانزلی با تأکید بر اینکه خوش‌بینی به دشمن محکوم‌به شکست است خاطرنشان کرد: ملت ایران حاضر به کرنش در مقابل دشمن نیست و همیشه پای آرمان‌های انقلاب اسلامی پایدار بوده است.

شمس‌الدین با بیان اینکه برافراشته بودن پرچم اسلام حاصل تلاش‌ها و رنج‌های اولیا و معصومین است افزود: تمام سعی و تلاش دشمن این است تا میان امامت و امت جدایی بیندازند و برای رسیدن به این هدف از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کند.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های دشمن در فضای رسانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی و ماهواره‌ای گفت: دشمن نوک پیکان تمام دروغ‌پراکنی‌ها و شایعات را شخص رهبری قرار داده تا رهبری را در نزد مردم بی‌اعتبار کند.

امام‌جمعه بندرانزلی با اشاره به فتنه‌انگیزی و ایجاد تفرقه در بین ملت ایران تصریح کرد: فتنه ۸۸ یکی از نقشه‌های برنامه‌ریزی‌شده دشمن علیه ایران بود که با مدیریت رهبری کنترل شد و صف مردم از اغتشاش‌گران جدا شد و فتنه ۸۸ درس عبرتی برای مردم شد تا در زمان بیان مطالبات خود را از اغتشاش‌گران جدا و مطالبه قانونی کنند.

شمس‌الدین با بیان اینکه تا زمانی که اطاعت‌پذیری مردم از ولایت‌فقیه وجود دارد دشمن هیچ‌گاه موفق نخواهد شد خاطرنشان کرد: هر کس در هر منصبی که با دشمن همراه شد در سیل خروشان مردم انقلابی حذف خواهد شد و مردم اجازه نمی‌دهند تا به انقلاب صدمه‌ای وارد شود.

انتهای پیام/