مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان کشور در لنگرود برگزار می‌شود
مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان کشور در لنگرود برگزار می‌شود

رئیس هیئت والیبال لنگرود از برگزاری مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان کشور در لنگرود از تاریخ ۲۸ تیر و طی مدت هفت روز خبر داد.

فرامرز حسن دوست عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمان والیبال نوجوانان کشور اظهار کرد: مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان کشور در گیلان و به میزبانی شهرستان لنگرود برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اعلام آمادگی ۱۰ تیم برای شرکت در این مسابقات گفت: تیم‌های تهران، توابع تهران، گیلان، گلستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، مازندران، قزوین، همدان، خراسان رضوی در این مسابقات شرکت می‌کنند.

رئیس هیئت والیبال شهرستان لنگرود با اشاره به اقدامات انجام‌شده جهت میزبانی این مسابقات گفت: خوابگاه دانشگاه پرستاری لنگرود برای مکان استراحت ورزشکاران مهیا شده و اقدامات لازم جهت ایاب و ذهاب تیم‌ها نیز در نظر گرفته‌شده است.

حسن دوست با بیان اینکه دو سالن ورزشی لنگرود برای برگزاری مسابقات آماده است تصریح کرد: در هر یک از تیم‌های اعزامی چند بازیکن از تیم ملی حضور دارند که انتظار می‌رود این مسابقات از سطح کیفی بالایی برخوردار باشد.

وی با اشاره به هماهنگی‌های صورت گرفته با مسئولین شهرستانی، هلال‌احمر و نیروی انتظامی برای پوشش مسابقات بیان کرد: این مسابقات از تاریخ ۲۸ تیر و طی مدت هفت روز در لنگرود برگزار می‌شود.

انتهای پیام/