حسینی نباید از استقلال برود/ نحوه جدایی ابراهیمی حرفه‌ای نبود
حسینی نباید از استقلال برود/ نحوه جدایی ابراهیمی حرفه‌ای نبود

ایوب اصغرخانی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اتفاقات نقل و انتقالاتی که فضای استقلال را تحت تاثیر قرار داده اظهار داشت: متاسفانه شاهد اتفاقات خوبی در این تیم نیستیم و هواداران هم به شدت نگران آینده این تیم هستند که این نگرانی خیلی هم بی جا نیست. پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به جدایی […]

ایوب اصغرخانی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اتفاقات نقل و انتقالاتی که فضای استقلال را تحت تاثیر قرار داده اظهار داشت: متاسفانه شاهد اتفاقات خوبی در این تیم نیستیم و هواداران هم به شدت نگران آینده این تیم هستند که این نگرانی خیلی هم بی جا نیست.

پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به جدایی امید ابراهیمی از این تیم اظهار داشت: امید یک فوتبالیست حرفه‌ای است و حتما در این مقطع صلاح دانسته به نفع فوتبال و زندگی شخصی‌اش است که این تصمیم را بگیرد. نباید ابراهیمی را به دلیل اتخاذ این تصمیم و جدایی از استقلال سرزنش کرد. اما ایرادی که به ابراهیمی وارد است نوع جدایی اش است. 

وی افزود: ای کاش ابراهیمی که تصمیمش را از مدتها قبل گرفته بود باشگاه را از آن مطلع می کرد تا شفر و مدیران باشگاه این زمان را به هوای در اختیار داشتن ابراهیمی از دست نمی دادند و آنها هم می توانستند گزینه مناسبی را به جای ابراهیمی جذب کنند. اما کشته شدن این زمان به ضرر استقلال تمام می شود.

مربی سید مجید حسینی در تیم های پایه استقلال در خصوص تصمیم این بازیکن جوان برای جدایی از جمع آبی پوشان و حضور در کشور ترکیه بیان داشت: سقف فوتبال مجید حسینی فراتر از ایران است و حضور در فوتبال اروپا حق مسلم این بازیکن است که بالاخره دیر یا زود به آن خواهد رسید. اما برای خود حسینی و برای استقلال بهتر است که او امسال هم در این تیم بماند و بیشتر از شفر بیاموزد و برای فصل بعد با پشتوانه ای قوی تر به اروپا برود و در لیگی معتبرتر و تیمی بزرگتر بایز کند.

اصغرخانی گفت: البته این یک توصیه است که من به حسینی می کنم وگرنه او خودش تصمیم گیرنده نهایی است و باید برای آینده خودش تصمیمگیری کند. اما نظر من این است که یک فصل دیگر حضور در استقلال برای خود حسینی و پیشرفت فوتبال او بهتر است.

هافبک پیشین آبی پوشان در خصوص موضع این باشگاه برای حضور در دیدار سوپرجام مقابل پرسپولیس بیان داشت: شفر حق دارد برای این بازی نگران تیمش باشد. مگر تیم تا به حال یک جلسه تمرین کامل داشت که بخواهد ۲۹ تیر مقابل پرسپولیس بازی کند؟ بهرحال نتیجه این بازی برای هوادار بسیار مهم است.

وی خاطرنشان ساخت: آنقدر که نتیجه دربی هرچقدر هم که تشریفاتی باشد برای هوادار مهم است قهرمانی در سوپرجام اهمیت ندارد. اگر به جای پرسپولیس تیم دیگری در این بازی بود قطعا شفر و دیگران از این بازی استقبال هم می کردند و به آن به چشم یک دیدار تدارکاتی خوب قبل از آغاز فصل نگاه می کردند. اما الان که تیم حریف  در این دیدار پرسپولیس است همه چیز فرق می‌کند.

[ad_2]

منبع