توافق با تیام و جباروف راه بازگشت اعتماد هواداران به مدیران آبی
توافق با تیام و جباروف راه بازگشت اعتماد هواداران به مدیران آبی

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه استقلال روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد و باوجود تلاش زیادی که انجام می دهند هنوز نتوانسته اند به اوضاع سروسامان دهند. جدایی امید ابراهیمی به این باشگاه شوک بزرگی وارد کرد. آنها برای کاستن از حجم انتقادات دست به کار شده تا با جذب یک بازیکن جدید بتوانند تاحدودی […]

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه استقلال روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد و باوجود تلاش زیادی که انجام می دهند هنوز نتوانسته اند به اوضاع سروسامان دهند. جدایی امید ابراهیمی به این باشگاه شوک بزرگی وارد کرد.

آنها برای کاستن از حجم انتقادات دست به کار شده تا با جذب یک بازیکن جدید بتوانند تاحدودی جای خالی ابراهیمی را هم پر کنند. آبی‌ها هنوز جدایی ابراهیمی را هضم نکردند که مجید حسینی نیز ساز جدایی کوک کرد.

مدیران استقلال برای بازگرداندن اعتبار خود نزد هواداران حداقل باید قرارداد دو بازیکن محبوب و خارجی شان که تیام و جباروف باشند را تمدید کنند که این هم به نظر ساده نمی‌رسد. البته مدیران باشگاه استقلال تاکید دارند که این مشکلات این دو بازیکن حل شده و با آنها در ترکیه مذاکره خواهد شد. 

در همین راستا قرار است سیدرضا افتخاری روز شنبه راهی ترکیه شود تا در نشستی حضوری با جباروف و تیام تکلیف ادامه همکاری با این دو بازیکن را مشخص کند. 

[ad_2]

منبع