دیدار تدارکاتی با تیم‌های خارجی در برنامه تیم ملی فوتبال بانوان
دیدار تدارکاتی با تیم‌های خارجی در برنامه تیم ملی فوتبال بانوان

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون فوتبال، مریم آزمون گفت: بازی تدارکاتی مقابل تیم جوانان بانوان نشان داد که هر دو تیم با انگیزه بالا  خود را برای رقابت‌های مهم پیش رو آماده می کنند. با توجه  اینکه به رقابتهای مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ در آبان ماه را پیش رو داریم، نیازمند بازی‌های تدارکاتی […]

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون فوتبال، مریم آزمون گفت: بازی تدارکاتی مقابل تیم جوانان بانوان نشان داد که هر دو تیم با انگیزه بالا  خود را برای رقابت‌های مهم پیش رو آماده می کنند. با توجه  اینکه به رقابتهای مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ در آبان ماه را پیش رو داریم، نیازمند بازی‌های تدارکاتی هستیم. هر چقدر بازی دوستانه برگزار کنیم باعث می شود تا بازیکنان محک بخورند، تجربه کسب کنند و کادر فنی با پی بردن به نکات ضعف و قوت تیم برنامه ریزی دقیق تری برایشان در نظر بگیرد.

وی ادامه داد: بازی امروز برابر جوانان، مسابقه ای پایاپای بود. هر دو تیم نکاتی که کادر فنی از آنها خواسته بود را در زمین بازی به نمایش گذاشتند. کارهای تاکتیکی که در طول تمرینات صورت گرفته بود، در این دیدار به نمایش گذاشته شد. در واقع بازیکنان با انگیزه بالا تمرینات خود را دنبال می کنند و آماده هستیم تا در مسابقات مهم پیش رو بهترین عملکرد را داشته باشیم. 

آزمون معتقد است بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان نیازمند بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های خارجی هستند. وی در این باره گفت: برنامه ریزی کردیم تا در شهریور و مهر ماه چند بازی تدارکاتی با تیم های خارجی داشته باشیم که نامه نگاری در این زمینه صورت گرفته و پس از قطعی شدنُ نام تیمها را اعلام می کنیم.

این مربی در پایان گفت: از کادر فنی تیم ملی فوتبال ۱۹ سال تشکر می کنم که شرایط خوبی را برای انجام یک بازی تدارکاتی ایجاد کرد و بازیکنان این تیم با انگیزه و دوندگی بالا به مصاف تیم بزرگسالان رفتند.

[ad_2]

منبع