تغییر دوباره مدیر مجموعه ورزشی آزادی/نیکوخصال به‌جای محمودی‌فرد!
تغییر دوباره مدیر مجموعه ورزشی آزادی/نیکوخصال به‌جای محمودی‌فرد!

به گزارش خبرنگار مهر، حسن کریمی که در اولین اقدام پس از حضور در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اقدام به تغییر مدیریت مجموعه ورزشی آزادی کرد و طی آن ناصر محمودی فرد را جایگزین حسن طباطبایی کرد، مجددا تصمیم به تغییر مدیر مجموعه گرفت. محمودی فرد ۱۱ بهمن ماه سال گذشته با حکم کریمی مدیریت […]

به گزارش خبرنگار مهر، حسن کریمی که در اولین اقدام پس از حضور در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اقدام به تغییر مدیریت مجموعه ورزشی آزادی کرد و طی آن ناصر محمودی فرد را جایگزین حسن طباطبایی کرد، مجددا تصمیم به تغییر مدیر مجموعه گرفت.

محمودی فرد ۱۱ بهمن ماه سال گذشته با حکم کریمی مدیریت این مجموعه ورزشی را عهده دار شد اما طبق تصمیم جدید مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، خیلی زود جای خود را به فرهاد نیکوخصال خواهد داد.

نیکوخصال در حال حاضر مدیریت مجموعه های سوارکاری کل کشور را بر عهده دارد اما خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد وی با حفظ سمت به عنوان سرپرست مجموعه ورزشی آزادی معرفی خواهد شد.

 در این مورد گفته می شود برخی اختلاف نظرهای کاری اجازه نداده کریمی و محمودی فرد به همکاری شان ادامه دهند.

فرهاد نیکوخصال پیش از این مدیریت این مجموعه را عهده دار بود اما خردادماه سال ۹۵ با حکم مدبر مدیرعامل وقت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی برکنار و جای خود را به حسن طباطبایی داد. 

[ad_2]

منبع