ماجرای بازخواست عضو شورای شهر لنگرود از شهردار!
ماجرای بازخواست عضو شورای شهر لنگرود از شهردار!
عضو شورای شهر لنگرود طی تماس با تحریریه لنگرخبر با بیان اینکه خبر بازخواست شهردار لنگرود به‌دروغ از وی منتشرشده است.

به گزارش لنگرخبر، چندی پیش خبری کوتاه از لیلا آبچیان عضو شورای شهر لنگرود منتشر شد که اگر به پل خشتی آسیبی‌ برسد شهردار را بازخواست می‌کنیم!

لیلا آبچیان طی تماس با تحریریه لنگرخبر با بیان اینکه خبر بازخواست شهردار لنگرود به‌دروغ از وی منتشرشده است اظهار کرد: چندی پیش خانمی با بنده تماس گرفت و خود را معرفی نکرد که خبرنگار است و در مورد پروژه لوله‌گذاری در کنار دیواره پل خشتی و احتمال آسیب آن سؤال کرد که بنده به خاطر اطمینان خاطر به وی به‌عنوان یک همشهری گفتم یک کارشناس از سوی شهرداری و شورا مأمور بررسی وضعیت شهری است و در صورت آسیب دیدن پل خشتی شورا و شهرداری برای جلوگیری از تخریب آثار باستانی وارد عمل می‌شود.

وی با بیان اینکه پل خشتی مربوط به میراث فرهنگی است و ربطی‌ به شهرداری و شورا ندارد ولی شورا نیز در زمینه‌های شهری می‌تواند نظارت کند گفت: در
رسانه‌ای با دروغ از بنده متن اضافی‌ای منتشر شد که در صورت آسیب پل خشتی شهردار را بازخواست می‌کنیم که چنین سخنی را نگفته‌ام.

عضو شورای شهر لنگرود با بیان اینکه ظاهراً برخی به دنبال شیطنت هستند افزود: تفرقه‌افکنان بدانند شهردار و شورا تعامل بسیار خوبی دارند و با این‌گونه اقدامات نمی‌توانند تفرقه ایجاد کنند و تاکنون اقداماتی که در خصوص اجرای این طرح لازم بود انجام شود توسط شهرداری انجام‌گرفته و موردی بین شهرداری و شورا وجود ندارد.

انتهای پیام/