وضعیت بد ساحل چمخاله و عدم رعایت موارد بهداشتی توسط مسافران + تصاویر

متاسفانه چیزی که مشاهده می شود با وجود سطح های زباله مسافران اعم از مسافران گیلانی و غیر گیلانی و در برخی اوقات شهروندان لنگرودی در نظافت این مناطق خدادادی دقت نکرده و زباله ها را رها می کنند. به گزارش لنگرنیوز ، ساحل دریای چمخاله به عنوان یک نعمت الهی شاهد حضور هزاران مسافر […]

متاسفانه چیزی که مشاهده می شود با وجود سطح های زباله مسافران اعم از مسافران گیلانی و غیر گیلانی و در برخی اوقات شهروندان لنگرودی در نظافت این مناطق خدادادی دقت نکرده و زباله ها را رها می کنند.

به گزارش لنگرنیوز ، ساحل دریای چمخاله به عنوان یک نعمت الهی شاهد حضور هزاران مسافر در طول فصل های بهار و تابستان است .

شهرداری چاف و چمخاله نیز در حد توان توانسته است امکانات رفاهی را برای مسافران فراهم آورد و از این رو جلسات مکرری توسط مسئولین شهرستان برای رفاه حال مسافران تشکیل می شود.

متاسفانه چیزی که مشاهده می شود با وجود سطح های زباله مسافران اعم از مسافران گیلانی و غیر گیلانی و در برخی اوقات شهروندان لنگرودی در نظافت این مناطق خدادادی دقت نکرده و زباله ها را رها می کنند.

سال گذشته یکی از کارکنان شهرداری چاف و چمخاله که به یکی از مسافران اعلام کرده بود لطفا زباله را در سطل زباله بریزید آن مسافر گرامی با لهن بسیار بد گفت : پس وظیفه شهردای چیست و شما چرا حقوق می گیرید .

در این جواب باید گفت که اگر همه مردم به وظیفه خود در حد توان عمل کنند کسی از نعمت های خدا بی بهره نمی ماند ودر حقیقت با ابوده کردن محیط زیست باعث آسیب زیست محیطی و در حقیقت آسیب خودمان می شویم.

امیدوارم که برای سالهای بعدی مردم و مسافران محترم بیشتر دقت کرده و فضایی که ما برای تفریح خود استفاده میکنیم را با دست خود تخریب نکنیم.

رها کردن زباله در سطح زباله بسیار آسانتر از رها کردن در گوشه خیابان است ،‌فرض کنید در منزل خودتان اگر زباله کوچکی را در گوشه ای از اتاق ببینید چه عکس العملی نشان میدهید .

محیط زیست را برای آیندگان خود سالم نگه داریم و برای محیط زیست ارزش قائل شویم.

لطفا به تصاویر زیر دقت کنید و نظرات خود را منتشر کنید ، این تصاویر تنها قطره ای از دریا است که ….

1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (5) 1 (6) 1 (7)