شنیدن صدای مردم و تقویت روابط مردم با حاکمیت دو نیاز جامعه امروز است
شنیدن صدای مردم و تقویت روابط مردم با حاکمیت دو نیاز جامعه امروز است
فرماندار لنگرود با تأکید بر اینکه امروز باید صدای مردم را شنید گفت: در کشور ایران مردم‌سالاری دینی وجود دارد و همه قوا و متصدیان باید صدای مردم را بشنوند و خبرنگار و رسانه انعکاس‌دهنده صدای مردم به سران قوا هستند.

به گزارش لنگرخبر، سیدرضا جوادپور عصر روز پنج شنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران در سالن اجتماعات این فرمانداری با زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای رسانه و تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران نقش کلیدی در انعکاس خبرها و فعالیت‌های نظام برای مردم‌دارند.

فرماندار شهرستان لنگرود با بیان اینکه عموم دلسوزان به‌نظام تقریباً دو نیاز را برای زمان فعلی بیشتر مطرح می‌کنند گفت: شنیدن صدای مردم و تقویت روابط مردم با حاکمیت دو نیاز جامعه امروز است که رسانه‌ها دررسیدن به این تحقق اثر بسزایی دارند.

وی با بیان اینکه به نظر می‌رسد اگر ملاحظه این دو موضوع نشود درمجموع ضرر خواهیم کرد افزود: همه ارکان کشور در سایه رأی و انتخاب مردم است و تمام موفقیت‌های جمهوری اسلامی به دلیل همراهی مردم بصیر و شجاع و زمان‌شناس می‌باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود با تأکید بر نقش کلیدی مردم بر اداره امور جامعه خاطرنشان کرد: اگر سیستم هرچقدر رشد کنند ولی مردم همراهی نکنند تأثیری نخواهد داشت.

وی با تأکید بر اینکه امروز باید صدای مردم را شنید تصریح کرد: در کشور ایران مردم‌سالاری دینی وجود دارد و همه قوا و متصدیان باید صدای مردم را بشنوند و خبرنگار و رسانه انعکاس‌دهنده صدای مردم به سران قوا هستند.

جوادپور با بیان اینکه رسانه باید دقیق شجاع و در وقت مناسب صدای مردم را منعکس کند گفت: تقویت روابط مردم با حاکمیت دومین اصل مهم  و نیاز امروز جامعه است که باید در نظر گرفته شود.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه عموم دلسوزان به‌نظام تقریباً دو نیاز را برای زمان فعلی بیشتر مطرح می‌کنند گفت: شنیدن صدای مردم و تقویت روابط مردم با حاکمیت دو نیاز جامعه امروز است که رسانه‌ها دررسیدن به این تحقق اثر بسزایی دارند.

انتهای پیام/