» کومله » اقشار به خاطر زیبایی درونی و فطرت پاک شهید سلیمانی شیفته حاج قاسم شدند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۴:۵۷

 کد خبر: 109505

اقشار به خاطر زیبایی درونی و فطرت پاک شهید سلیمانی شیفته حاج قاسم شدند

امام‌جمعه کومله با بیان اینکه همه اقشار به خاطر زیبایی درونی و فطرت پاک شهید سلیمانی شیفته حاج قاسم شدند، گفت: سردار سلیمانی به هیچ حزب و جناحی تعلق نداشت و همه عمر خود را درراه ولایت و خدمت به ملت صرف کرد.

اقشار به خاطر زیبایی درونی و فطرت پاک شهید سلیمانی شیفته حاج قاسم شدند

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیرضا محیطی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کومله با بیان اینکه یکی از شرایط تقوا، مروت است، اظهار کرد: در آئینی که مروت نباشد خیری نیست و این مروت است که انسان را به‌سوی همه مکارم اخلاقی برمی‌انگیزد.

وی با بیان اینکه مروت همه مکارم اخلاقی را در برمی‌گیرد، گفت: مروت یعنی همه زیبایی‌های داخلی و باطنی که در انسان وجود داشته باشد و آن‌کسی مرد است که همه زیبایی‌ها در درونش باشد.

امام‌جمعه کومله با اشاره به جنایت‌های آمریکا در جهان و خاورمیانه افزود: ملت ایران رژیم شاهنشاهی را نابود و دست آمریکا را از کشور دور کرد و ان شالله به‌زودی دست آمریکا از عراق و خاورمیانه دور و باید به قاره خود بازگردد.

محیطی با بیان شهادت سردار سلیمانی باعث شد تا رستاخیزی در کشورها به پا شد، تصریح کرد: همه در مقابل شهادت سر تعظیم فرود می‌آوریم و این دری است که خدا آن را برای اولیا خاص خود گشوده است و سردار سلیمانی یکی از آن‌ها بود.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی دارای صفت جامع مروت و مردانگی است، گفت: حتی دشمن هم به مردانگی حاج قاسم اطمینان داشت ولی نتوانستند حیات سردار سلیمانی را تحمل کنند و دست به این ترور کردند.

امام‌جمعه کومله با بیان اینکه هرروز نصرت الهی شامل جبهه مقامت با شتاب و سرعت می‌شود، افزود: دستاورد سردار سلیمانی برای همه ملت ایران و جهان وحدت کلمه بین امت‌ها است که همه اولیا و فرستادگان خدا برای وحدت امت‌ها تلاش و در این راه جان خود را فدا کردند و حاج قاسم نیز در این مسیر حرکت کرد و به شهادت رسید.

محیطی با بیان اینکه همه اقشار به خاطر زیبایی درونی و فطرت پاک شهید سلیمانی شیفته حاج قاسم شدند، خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی به هیچ حزب و جناحی تعلق نداشت و همه عمر خود را درراه ولایت و خدمت به ملت صرف کرد.

 

انتهای پیام/


برچسب ها : ,
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.