استاندار گیلان: سلام فرمانده لبیک به فرمان آتش به اختیار رهبری است

زمان تقریبی مطالعه دقیقه
۰
۲۹
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

اسدالله عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با بیان اینکه سرود سلام فرمانده از بهترین سرودهایی است که در این چند سال سروده شده است، اظهار کرد: سرود سلام فرمانده یکی از فاخر‌ترین سرودهای اجرا شده در کشور است که در دل همه مردم ایران اسلامی نشسته است.

وی با اشاره به نقش معلمان و مربیان پرورشی در انتقال مفاهیم ارزشی گفت: نوجوانان، سرودخواندن را بیشتر دوست دارند و از طرفی معلمان و مربیان پرورشی هم از قالب سرود برای انتقال مفاهیم ارزشی و دینی استفاده می‌کنند، چون می‌دانند به مراتب تأثیرگذاری بیشتری دارد.

نماینده عالی دولت در گیلان تاثیر کارهای فاخر فرهنگی_ مذهبی در اشاعه فرهنگ دینی و مهدویت را بسیار مهم دانست و بیان کرد: قطعه سلام فرمانده با محوریت بچه‌های دهه نودی است، بچه‌هایی که حالا می‌خواهند در قرن جدید، خودی نشان بدهند و این سرود به خوبی نقش فرهنگ در جامعه به ویژه بین نوجوانان را نشان داد.

عباسی با تاکید بر لزوم توجه به عمق دین باوری و ولایتمداری نوجوانان و جوانان این مرز و بوم تصریح کرد: فرزندان ایران زمین، سرود سلام فرمانده را از عمق وجودی خود می‌سرآیند و با این کار فطرت ارزشی و خداجویی خود را به نمایش می‌گذارند.

وی با بیان اینکه صدای نوجوانان دهه نودی به گوش جهانیان و استکبار جهانی رسیده است، گفت: استکبار جهانی با ساخت کلیپ‌هایی همواره سعی دارد تا به جمهوری اسلامی نفوذ فرهنگی کرده و نوجوانان و جوانان این کشور را تحت تاثیر قرار دهد ولی دهه نودی‌های ایرانی با خواندن سرود سلام فرمانده پیغام استکبارستیزی و ولایتمداری خود را به گوش جهانیان رسانده‌اند.

استاندار گیلان ۲۸ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ را روزی ماندگار در تاریخ گیلان دانست و افزود: مردان و زنان گیلانی در مراسمات مختلف ولایتمداری خود را نشان دادند ولی روز ۲۸ اردیبهشت سال جدید را باید در تاریخ گیلان ثبت کرد زیرا نوجوانان دهه نودی با اجرای سرود سلام فرمانده حماسه‌ای عظیم خلق کردند.

عباسی با بیان اینکه سلام فرمانده لبیک به فرمان آتش به اختیار رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است، تصریح کرد: با اجرای سرود سلام فرمانده کاخ ستمگران به لرزه در آمده و استکبار این پیغام را دریافت کرد که جوانان و نوجوانان این مرز و بوم تا پای جان از انقلاب و آرمان‌های آن دفاع خواهند کرد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸

 

منبع

https://langarnews.ir/p/166366

پیوند ها

بکوریتی

دیدگاهتان را بنویسید

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.