درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی لنگرنیوز(لنگرخبر) فعالیت خود را از خرداد ۱۳۹۰ در زمینه انتشار اخبار و وقایع شهرستان لنگرود اغاز کرد و بعد از ۳ سال در ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ توانست موفق به اخذ مجوز رسمی از هیئت نظارت بر مطبوعات شود.

“شعار ما اطلاع رسانی سریع ، صادقانه و شفاف است.”

رایانامه تحریریه لنگرخبر : langarnews.ir@gmail.com

شماره تماس تحریریه پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر : ۰۱۳۴۲۵۶۳۰۸۸

شماره تلفکس : ۰۰۰

آدرس : گیلان – لنگرود – جاده لیلاکوه – میدان مصلی – تحریریه لنگرخبر

 سامانه پیامکی : 

از اینکه پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر را انتخاب کردید سپاسگزاریم .

مدیر مسئول و صاحب امتیاز : حسن غلامپور

مطبوعات باید یک مدرسه سیّار و یک بنگاه هدایت باشند 
وضع کشور را در گذشته دیدید که چگونه بود، تمام چیزها در جهت اسلام‏زدایی بود خصوصا مطبوعات که وضعی داشتند که اگر مهلت پیدا می‏کردند طولی نمی‏کشید که همه چیز را از بین می‏بردند. امیدوارم با همت آقایان همه آن انحرافات از بین برود. مطبوعات باید یک مدرسه سیّار باشند تا مردم را از همه مسایل به خصوص مسایل روز آگاه نمایند و به صورتی شایسته از انحرافات جلوگیری کنند و اگر کسی انحرافی دید با آرامش در رفع آن بکوشد. به طور کلی مطبوعات باید یک بنگاه هدایت باشند، یعنی به صورتی که اگر دست مردم بیفتد مردم هدایت شوند، به خصوص روزنامه‏هایی مثل اطلاعات و کیهان و جمهوری اسلامی و آزادگان. باز تکرار می‏کنم دنبال این نباشند که من از شما تشکر کنم، تقدیر و تشکر من فانی است و از بین می‏رود. آن چه که باید همگی در نظر بگیریم رضای حق تعالی است و آن چه وظیفه من است دعاست. امیدوارم موفق و مؤید باشید.(۲۶-۰۵-۱۳۶۲ ـ بیانات امام در جمع اعضای شورای سرپرستی روزنامه اطلاعات و نماینده امام در این روزنامه، صحیفه نور، ج ۱۸، ص ۶۵)

اکتفا به بیان واقعیت
«…زیادتر نگویید از آنچه که هست، از آنچه که باید و شاید. منصف باشیم؛ عادل باشیم. این‏ها آن وظایف ماست. اینجور نیست که ما چون مجاهدیم، چون مبارزیم، چون انقلابی هستیم، بنابراین هر کسی که از ما یک ذره – به خیال ما و با تشخیص ما – کمتر است، حق داریم که درباره اش هر چی که می توانیم بگوئیم؛ نه، اینجوری نیست. بله، ایمان‏ها یکسان نیست، حدود یکسان نیست و بعضی بالاتر از بعضی دیگر هستند. خدا هم این را می‏داند و ممکن است بندگان صالح خدا هم بدانند؛ لکن در مقام تعامل و در مقام زندگی جمعی، باید این اتحاد و این انسجام حفظ بشود و این تمایزها کم بشود…» (امام خامنه ای)

پایگاه خبری تحلیلی لنگرنیوز ، در ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ به همت جمعی از افراد دغدغه مند شهرستان در عرصه فرهنگی و اطلاع رسانی و با توکل به خداوند و تکیه به معصومین به صورت آزمایشی افتتاح شد و فعالیت رسمی لنگرنیوز از ۱ مهر ۱۳۹۱ به صورت رسمی آغاز شد و تا کنون سعی داشتیم با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای بتوانیم مشکلات مردم را برای رفع و حل آن به مسئولان اعلام کنیم و در مقابل کارهای شایسته مدیران شهرستانی را برای مردم اطلاع رسانی کنیم.

اصول و ارزش ها

«لنگرنیوز» خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و وابستگی فکری و سیاسی به هیچ گروه یا جریان خاصی نخواهد داشت».

* «لنگرنیوز»در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب فعالیت نموده و از دامن زدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز        دارد.

* اعضای تحریریه «لنگرنیوز» اعم از خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان، دبیران و سردبیران، رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و برای ارتقای سنت و اخلاق رسانه‌ای کشور، تمام توان خود را به کار خواهند گرفت.

با توجه به شرع مقدس اسلام و قانون اساسی پایگاه خبری تحلیلی لنگرنیوز ، حق کپی رایت را رعایت می کند و اخباری را که از سایت های دیگر نقل می شود با ذکر منبع منتشر می شود.

در این راستا انتظار می رود همکاران ما در این زمینه در صورت انتشار اخبار لنگرنیوز در وبگاه خود ، منبع را نیز ذکر کنند.

پایگاه خبری تحلیلی لنگرنیوز ، ثبت شده در پایگاه ساماندهی سایت های خبری می باشد.

پایگاه خبری تحلیلی لنگرنیوز(لنگرخبر) فعالیت خود را از خرداد ۱۳۹۰ در زمینه انتشار اخبار و وقایع شهرستان لنگرود اغاز کرد و بعد از ۳ سال در ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ توانست موفق به اخذ مجوز رسمی از هیئت نظارت بر مطبوعات شود.

این پایگاه سعی بر این دارد تا در حد امکان، تمامی اخبار شهرستان لنگرود (که از چهار بخش مرکزی لنگرود ، کومله ، اظاقور و چاف و چمخاله تشکیل شده است) و خبرهای مهم استانی ، کشوری و بین المللی را جمع آوری و در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

ما در این پایگاه سعی بر این داریم تا طبق فرمایشات حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) مشکلات مردم، که صاحبان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند را به گوش مسئولین رسانده و فعالیتهایی که مسئولین انجام می دهند را برای مردم تشریح نماییم.

ایمیل لنگرنیوز به آدرس الکترونیکی langarnews.ir@gmail.com می باشد و علاقه مندان می توانند برای همکاری با ما، با ذکر مشخصات و شماره تماس خود برای پیشبرد اهداف این سایت ما را یاری نمایند.

لطفاً با انتقادات و نظرات خود ما را برای ارتقاع سطح کیفی و کمی این سایت یاری دهید.

شماره سامانه پیامکی :

۳۰۰۰۲۸۲۸۴۲

۵۰۰۰۲۴۸۰۰۰

“شعار ما اطلاع رسانی سریع ، صادقانه و شفاف است.”