دست یاری شهردار شلمان به سوی مردم برای ارائه پیشنهادات

زمان تقریبی مطالعه دقیقه
۰
۵
۴ آبان ۱۴۰۰

به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر، بعد از آغاز فعالیت شورای اسلامی شهر شلمان، اعضای شورا مهدی حنفی را به عنوان شهردار انتخاب و برای طی روند قانونی به استانداری معرفی کردند که چندی پیش استاندار گیلان، مهدی حنفی را به عنوان شهردار شلمان منصوب کرد که مراسم معارفه وی با حضور اعضای شورای شهر و مسوولین در شورای شهر شلمان برگزار شد.

۳ برنامه شهردار شلمان از زبان رئیس شورا

رئیس شورای شهر شلمان در این مراسم شهردار منتخب از بین هشت گزینه انتخاب شد، اظهار کرد: بعد از بررسی‌های انتجام شده بین گزینه‌های تصدی شهرداری، مهدی حنفی بعد از بررسی برنامه‌ها و مصاحبه با اعضای شورا به عنوان شهردار انتخاب شد و امیدوارم با آغاز کار وی در این سمت شاهد اتفاقات خوبی در شهر و برای مردم باشیم.

علی اصغری با بیان اینکه ساماندهی حاشیه رودخانه، زمین‌های فاقد کاربری و رسیدگی به وضعیت باغ کشاورزی از جمله برنامه‌های خوب شهردار است که به شورا اعلام کرده بود، گفت: امیدواریم با حمایت همه مسؤولین بویژه نماینده شهرستان که مردم شلمان در انتخاب وی به عنوان نماینده مجلس نقش بسزایی داشته اند؛ شاهد شکوفایی شهر شلمان باشیم.

دست یاری شهردار شلمان به سوی مردم برای ارائه پیشنهادات

شهردار شلمان نیز پس از قرایت سوگندنامه اظهار کرد: از اعضای شورای شهر شلمان که به بنده اعتماد و به عنوان شهردار انتخاب کردند قدردانی کرده و تمام تلاش خود را برای خدمت به شهر و مردم به کار می‌گیرم.

مهدی حنفی با بیان اینکه مهمترین وظیفه یک شهردار، پاسداشت و نکوداشت از قوانین وضع شده توسط مراجع قانونگذار به عنوان یک نهاد اجرای بازوی قدرتمند برای مرجع قانونگذار جهت بروزرسانی قوانین و بالابردن سطح کیفی عمومی یک شهر است، افزود: با علم و آگاهی از وضعیت حاکم بر کشور، این قول را در محضر خدا و شما بزرگواران می‌دهم تا از تمام توان خود بهره گرفته و در خدمت مردم شلمان باشم.

وی خطاب به مردم بزرگوار شهر شلمان گفت: از مردم فهیم شلمان می‌خواهم که با نقطه نظرات و پیشنهادات خود مرا یاری رسانده و دست مجموعه شهرداری را جهت پیشبرد اهداف و ابادانی و توسعه شهر شلمان بگیرند.


انتهای پیام/

https://langarnews.ir/p/136603

بارندگی شدید در گیلان

خبر بعدی ۴ آبان ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.