وام قرض الحسنه 100 میلیون تومانی

زمان تقریبی مطالعه دقیقه
۰
۴
۴ خرداد ۱۴۰۱
بانک رفاه کارگران و بانک ایران زمین در قالب طرح‌هایی با نام «ربیع رفاه» و «انتخاب» به مشتریان واجد شرایط خود وام های نقدی ۱۰۰ میلیون تومانی ارائه می‌دهند. البته شرایط پرداخت هر یک از این تسهیلات متفاوت است.وام قرض الحسنه 100 میلیون تومانی | متقاضیان وام فوری بخوانند


وام قرض الحسنه یکی از کمک هزینه هایی است که بانک ها با سود بسیار کم با شرایط خاص به مشمولان واجد شرایط اعطا می کنند. وام قرض الحسنه هر بانک مبلغ متفاوتی داشته و هم چنین شرایط اعطای آن نیز متفاوت خواهد بود. وام قرض الحسنه تحت عناوین مختلف به مردم اعطا می شود که هر بانک هر زمان آمادگی اعطای وام قرض الحسنه را داشته باشد، آن را از طرق مختلف به مردم اعلام می کند. وام قرض الحسنه فرزند آوری خدمت دیگری از بانک ها به خانواده ها می باشد که می توانید جزئیات آن را در ادامه بخوانید.

 بانک رفاه کارگران به آن دسته از مشتریان خود که دارای سپرده قرض الحسنه با گردش حساب چهار ماهه باشند، در قالب طرح ربیع رفاه تا ۱۰۰ میلیون تومان وام می‌پردازد. این وام سود ۱۸ درصدی دارد و متقاضیان برای اخذ آن باید یک ضامن رسمی به همراه یک فقره چک به مبلغ وام، به بانک ارائه دهند.

حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات هم ۳۶ ماه اعلام شده است. در صورتی که بانک به مشتریان این مبلغ وام را به همراه نرخ سود مشخص شده ارائه دهد و زمان پرداخت اقساط را هم برای وی ۲۶ ماه تعیین کند، مبلغ هر قسط ۳ میلیون و ۶۱۵ هزار و ۲۴۰ تومان خواهد بود. کل سود این مبلغ وام ۳۰ میلیون و ۱۴۸ هزار و ۶۲۴ تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن هم ۱۲۷ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان است.

۰منبع

https://langarnews.ir/p/167774

پیوند ها

بکوریتی

دیدگاهتان را بنویسید

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.