وزیر صمت تا پیش از استیضاح آیین نامه واردات خودرو را به سرانجام برساند

زمان تقریبی مطالعه دقیقه
۰
۱
۱ تیر ۱۴۰۱


نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی از وزیر صمت خواست تا پیش از طرح موضوع استیضاحش، آیین نامه واردات خودرو را به سرانجام برساند تا در نگاه نمایندگان نسبت به این استیضاح ترتیب اثر داده شود.

به گزارش ایسنا، جلال رشیدی کوچی نماینده مرودشت در جلسه روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر صنعت معدن و تجارت اظهار کرد: آقای وزیر صمت آیا نوشتن یک آیین نامه واردات خودرو باید بیش از دو ماه طول بکشد؟ آیا نمی بینید که مردم چگونه از سمت خودروسازان تحت فشار هستند؟

وی افزود: اگر ما انتقادی را مطرح می‌کنیم از سر دلسوزی است و اگر از مافیای خودرو صحبت می کنیم ناظر به همین رفتاری است که دو ماه گذشته اما هنوز عزیزان یک آیین نامه برای واردات خودرو تنظیم نکردند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه «صحبت هایی که ما داریم خدایی نکرده به هیچ وجه ناظر به عملکرد احدی از عزیرانمان در مجمع تشخیص مصلحت یا هیئت نظارت نیست» خاطر نشان کرد: وقتی از مافیای خودرو صحبت می شود منظور سیستم‌های پیچیده ای است که واقعاً اجازه نمی‌دهد صنعت خودروسازی ما به سمت و سویی پیش برود که برای مردم رفاه را به دنبال داشته باشد.

رشیدی کوچی در پایان گفت: از وزیر صمت خواهش می کنیم تا پیش از طرح موضوع استیضاح، آیین نامه واردات خودرو را به سرانجام برساند تا در نگاه نمایندگان نسبت به استیضاح ایشان ترتیب اثر داده شود.

انتهای پیاممنبع

https://langarnews.ir/p/173961

پیوند ها

بکوریتی

دیدگاهتان را بنویسید

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.