در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

حسین نحوی نژاد در گفت وگو با خبرنگار لنگرخبر با بیان اینکه حدود 50 هزار نفر از خانوارهای دارای معلول و زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی گیلان هستند، اظهار کرد: مسکن اصلی ترین نیاز محرومین است که در این راستا سازمان بهزیستی با همکاری بنیاد مستضعفین و بنیاد مسکن و خیرین تلاش می کند تا پناهی را برای محرومین آماده کند.

وی با بیان اینکه طبق برآوردهای انجام شده حدود 6 هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی نیاز به مسکن دارند، گفت: از آغاز سال جاری تاکنون 150 واحد مسکونی به افراد نیازمند تحت پوشش تحویل داده شد و حدود 700 واحد مسکونی دیگر نیز در حال آماده سازی است که بین 10 تا 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

مدیرکل بهزیستی گیلان با بیان اینکه تلاش می کنیم تعداد دیگری از 700 واحد در دست ساخت را تا پایان سال تحویل دهیم، تصریح کرد: طبق تفاهم نامه امضاشده سازمان با بسیج سازندگی مقرر شد تا پنج هزار واحد مسکونی در کل کشور برای محرومین احداث شود که سهم استان گیلان از این تعداد 50 واحد مسکونی است.

نحوی نژاد با بیان اینکه امروز کار ساخت 50 واحد مسکونی با همکاری بسیج سازندگی امروز به صورت نمادین در اطاقور لنگرود آغاز شد، افزود: با توجه به توانمندی های بسیج سازندگی امید است که سرعت ساخت این واحدهای مسکونی بیشتر از پروژه های دیگر باشد تا زودتر به دست محرومین داده شود.

وی با اشاره به اینکه سهم لنگرود از 50 واحد مسکونی که با مشارکت بسیج سازندگی ساخته می شود چهار واحد است، گفت: در حال حاضر 120 واحد مسکونی دیگر توسط سازمان بهزیستی در این شهرستان در حال احداث است که تا یک ماه آینده 20 واحد در قالب پروژه مهر دیگر تحویل نیازمندان می شود.

انتهای پیام/


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان