چهره‌های جدید مجلس یازدهم در لنگرود چه کسانی هستند؟

کمتر از پنج ماه دیگر به انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس باقی‌مانده است و از چند ماه پیش کاندیداها فعالیت خود را جهت معرفی خود و یارگیری آغاز کرده‌اند.

کد خبر : 108762
تاریخ انتشار : شنبه 9 آذر 1398 - 7:57

به گزارش لنگرخبر، دوم اسفندماه سال جاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس برگزار می‌شود که از دهم آذرماه به مدت هفت روز ثبت‌نام از کاندیداها در فرمانداری شهرستان‌ها انجام می‌شود.

در خبر چندی پیش که توسط لنگرخبر منتشر شد تعدادی از کاندیداهایی که در دوره‌های گذشته در رقابت برای به دست آوردن کرسی مجلس در لنگرود با یکدیگر به رقابت پرداختند منتشر شد که مهرداد لاهوتی، سید گل‌آقا پورعباس، پرویز محمدنژاد، محمدعلی حیدری، پرویز صیقلی، حسن اخگری، محمود دهگان، احمد اسماعیلی و حمید رمضان پور ازجمله آنان بودند.

برای مشاهده خبر اینجا کلیک کنید.

در این خبر تصمیم داریم تعداد دیگری از کاندیداها که تحرکاتی از آنان برای شرکت در انتخابات مجلس مشاهده‌شده را منتشر کنیم.

 

*علی‌اصغر حجامی معاون سابق محیط‌زیست گیلان یکی از گزینه‌هایی است که نامش به‌عنوان یکی از کاندیداهای مجلس یازدهم نام‌برده می‌شود که دو دوره عضویت در شورای شهر لنگرود را در کارنامه کاری خود دارد که در آخرین دور حضور وی در شورای شهر لنگرود با حاشیه‌های فراوانی همراه بود.

حمایت وی از رضا کحالی و انتخاب شورا به‌عنوان شهردار لنگرود آغاز حاشیه وی در دوره گذشته شورای شهر لنگرود بود که درنهایت وی نخستین کسی بود که به مخالفت با کحالی پرداخت، البته در زمان شهردار شدن افشین گلباغی نیز بی‌تحرک نبود، یکی دیگر از حاشیه‌ها اشتغال فرزند وی در شهرداری بود که البته اکنون فرزند حجامی در ارگان دیگری مشغول به کار است.

 

*محمداسماعیل احمدی سلوش نیز ازجمله کاندیداهای احتمالی این دوره انتخاب است، البته وی در دوره دهم نیز شرکت کرده بود که موفق به کسب یک هزار و ۳۰۹ رأی نیز شده بود.

عمده فعالیت وی در فضای مجازی است که با انتشار پست‌هایی از بزرگان انقلاب، ادعای مبارزه با فساد را می‌کند.

وی کارمند بازنشسته جهاد کشاورزی است.

 

نصرت نادم نیز از دیگر گزینه‌های احتمالی است که در دوره گذشته نیز اقدام به ثبت‌نام کرده بود که ظاهراً از سوی شورای نگهبان عدم احراز شد و موفق به رقابت با دیگر کاندیداها نشد.

نادم، معاون سازمان هدفمندی یارانه‌ها نیز بود، سرپرست اداره کل خدمات و تدارکات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سرپرست اداره کل آموزش و تشکیلات پست‌بانک ایران و رئیس اداره گزارشات و اطلاعات فنی دیسپاچینگ منطقه شمال کشور (وزارت نیرو) و …، ازجمله سوابق اجرایی نادم به شمار می‌رود.

نادم از بدو آغاز به کار دولت “تدبیر و امید” یکی از گزینه‌های تصدی استانداری گیلان بود و در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری نیز قائم‌مقامی دکتر محمدباقر نوبخت در معاونت احزاب و تشکل‌های سیاسی ستاد مرکزی انتخاباتی حجت‌الاسلام دکتر حسن روحانی را بر عهده‌ داشت.

 

* امین امیری درویشانبری از دیگر گزینه‌های کاندیداتوری انتخابات مجلس یازدهم در لنگرود است، امیری کارشناس ارشد بهداشت بوده که هم‌اکنون به‌عنوان کارمند شبکه بهداشت و درمان لنگرود مشغول به فعالیت است.

حضور در دوره چهارم شورای اسلامی شهر لنگرود و مشاور جوان فرمانداران اسبق شهرستان لنگرود و مدرس دانشگاه ازجمله سوابق امیری به شمار می‌رود.

 

 

 

*یوسف مھموم سالکویه، کارشناس ارشد جغرافیای برنامه‌ریزی محیطی، جانباز و ایثارگر است که یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی به شمار می‌رود.

وی در دوره ششم، ھفتم و ھشتم انتخابات مجلس در لنگرود شرکت کرده بود که در ادوار فوق بارأی مردم لنگرود نفر دوم انتخابات شده بود.

مسئولیت ھای فرماندهی و مدیریتی کلان در وزارت دفاع، مسؤولیت ھای اجرایی و مدیریتی در ستاد فرماندهی معظم کل قوا، مدیرکل بازرسی تعزیرات حکومتی، فرمانده حفاظت بنیاد جانبازان و مستضعفان کل کشور و معاون اجرایی بنیاد تعاون زندانیان کشور معاون حفاظت ازجمله سوابق اجرایی مهموم است.

 

 

* یعقوب رمضانی کارشناس مدیریت دولتی و کارمند فعلی روابط عمومی فرمانداری لنگرود است که شنیده‌هایی از حضور وی به عنوان یکی از کاندیداهای مجلس یازدهم شنیده شده است.

وی بیش از ۲۰ سال سابقه کار دولتی دارد.

وی در سابقه کاری خود کارشناس انتخابات، دهیاری‌ها و شوراها و روابط عمومی بخشداری اطاقور در بخشداری اطاقور بوده است.

رمضانی در حال حاضر مدیر روابط عمومی فرمانداری لنگرود است.

 

 

* علی علی نژاد دکترای حقوق جزا و جرم‌شناسی از دیگر کاندیداهای احتمالی است.

علی نژاد در حال حاضر کارمند دادگستری لنگرود است و دارای ۱۵ سال سابقه کار حقوقی و قضایی است.

وی سابقه تدریس در دانشگاه‌های پیام نور را در دارد.

 

* دکتر محمد حسن‌پور دیوشلی نیز از دیگر گزینه‌های احتمالی است که البته در دوره‌های گذشته نیز نام وی بر سر زبان‌ها بود ولی هیچ‌گاه برای ثبت‌نام نیز اقدام نکرد.

وی معاون سابق اداره کل فرهنگ و ارشاد استان گیلان است که در حال حاضر رئیس اداره ارشاد رشت است.

وی سابقه تدریس در دانشگاه‌های استان را نیز در کارنامه خود دارد و مدتی نیز به‌عنوان گزینه مدیرکلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بود که درنهایت فیروز فاضلی انتخاب شد.

 

* احسان الله قاسمی پور نیک‌بین نیز از دیگر کاندیداهای احتمالی است که گفته می‌شود کارمند شهرداری تهران است.

وی قبل از اشتغال در مجموعه شهرداری، مسئول اموال نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه و حسابرس بنیاد جانبازان بود.

رئیس بازرسی امور ایثارگران شهرداری تهران، سرپرست نظارت پیگیری منطقه ۶ تهران، شهردار نواحی و معاون نواحی در منطقه ۱۸ ازجمله سوابق کاری نیک‌بین است.

 

*مریم غفوری دارای دکترای روانشناسی عمومی است که در چند سال اخیر شاهد حضور وی در عرصه‌های اجتماعی و ورزشی لنگرود نیز هستیم ازجمله گزینه‌های احتمالی مجلس یازدهم است.

از وی چندین یادداشت و مقاله در زمینه بهداشت خانواده و کمک به خانواده‌های کم برخوردار در رسانه‌ها منتشرشده است.

 

* حجت‌الاسلام موسی روشن قیاس نیز از قضات دادگستری است که در خارج از گیلان مشغول به فعالیت بوده و نام وی نیز به‌عنوان یکی از گزینه‌های احتمالی مطرح است.

 

* حسن حبیبی پور، ارسلان نیک‌پی، شاهرخ پورغلام، علی دوست کام، احمد سروش و سید عباس پورعباس از دیگر افرادی است که به‌عنوان گزینه‌های احتمالی از آنان نام‌برده می‌شود.

اسامی بالا ازجمله افرادی هستند که از آنان به‌عنوان چهره‌های جدید مجلس یازدهم در لنگرود از آنان نام‌برده می‌شود که متأسفانه اطلاعات تکمیلی در حال حاضر از آنان در دسترس نیست.

 

در دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی مهرداد لاهوتی برای سومین بار متوالی با ۲۸ هزار و ۸۴۶ رأی به‌عنوان نماینده لنگرود انتخاب شد و سید گل‌آقا پورعباس با ۲۴ هزار و ۳۱۰ رأی و پرویز محمدنژاد با ۱۳ هزار و ۵۹ رأی دوم و سوم شدند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.