هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه برای استارت‌آپ‌ها

راه‌اندازی و اداره یک تجارت کوچک در وهله اول کار آسانی نیست. به نظر می‌رسد همیشه در لیست کارهای بی‌پایان شما مشکل دیگری خواهید داشت. به همین دلیل، می‌توانید وقت و منابع خود را به استراتژی های بازاریابی اختصاص دهید. اگر می‌خواهید در بازار محلی خود در حال رقابت باشید، انجام این کار بسیار مهم

کد خبر : 109854
تاریخ انتشار : شنبه 26 بهمن 1398 - 1:20

راه‌اندازی و اداره یک تجارت کوچک در وهله اول کار آسانی نیست. به نظر می‌رسد همیشه در لیست کارهای بی‌پایان شما مشکل دیگری خواهید داشت. به همین دلیل، می‌توانید وقت و منابع خود را به استراتژی های بازاریابی اختصاص دهید.

اگر می‌خواهید در بازار محلی خود در حال رقابت باشید، انجام این کار بسیار مهم است. این آمار را از “شورای مشاغل کوچک و کارآفرین” در نظر بگیرید که نشان می‌دهد که بیش از ۹۸٪ مشاغل در سراسر ایالات متحده کمتر از ۱۰۰ کارمند دارند. به عبارت دیگر، این احتمال وجود دارد که شما یک رقابت جدی در میان تجارت‌های کوچک اطرافتان داشته باشید. به همین دلیل محصولات تبلیغاتی می‌توانند یک روش بازاریابی مناسب برای استارت‌آپ شما باشند. به این ترتیب، شما سرمایه هنگفتی برای جذب مشتری به کالاها یا خدمات تجاری خود اختصاص نمی‌دهید. هدایای تبلیغاتی با گسترش روند اطلاع سازی به واسطه مکانیسمی ساده، به شما در این راه کمک خواهد کرد. تنوع بسیاری که این شیوه‌ بازاریابی دارد، تناسب آن را برای همه نوع سلیقه و مشاغل فراهم می‌کند. بنابراین توجیه پذیر است که برای یک تجارت کوچک، نوپا و با سرمایه اولیه کم از هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم.

خبر خوب این است که شما به مقاله درستی رسیده‌اید. در ادامه، موارد تبلیغاتی مقرون به صرفه‌ای که بازده خوبی برای استارت‌آپ‌ها دارند را به شما معرفی می‌کنیم.

چتر تبلیغاتی برای روزهای بارانی

هوای بارانی گاهی سرگرم کننده نیست. به همین دلیل است که تقریباً هر کس می‌تواند اهمیت داشتن یک چتر را هر چند وقت یک‌بار درک کند. به خصوص اگر در محل زندگی شما، باران به طور معمول و مرتب می‌بارد این کالا واجب و اساسی نیز خواهد بود. پس چرا از آن استفاده نکنیم؟ چاپ برند تجاری روی چتر معمول است تقریبا بیشتر کسب و کارها از این فرصت بازاریابی استفاده کرده‌اند، بنابراین شما هم نباید این فرصت را از دست بدهید. در نظر داشتن تنوع در طرح و رنگ به جهت استفاده خانم‌ها و آقایان این هدیه را دلپذیرتر نیز خواهد کرد.

کاغذ یادداشت یا سررسید

اگر می‌خواهید یک محصول تبلیغاتی ساده و کاربردی را مورد استفاده قرار دهید، انواع کاغد و دفتر یادداشت را در نظر بگیرید. دفترچه‌ها هم در خانه و هم در محل کار مناسب و مورد نیاز هستند. با چاپ برند کسب‌وکارتان به روی یک سررسید، کاربران هر بار که بخواهند چیزی را یادداشت کنند، به یاد شما می‌افتند. حتی برای بررسی جلسات و نکاتی که در طی روز در سررسید خود یادداشت کرده‌اند، قطعا نام شما را در ذهن مرور می‌کنند. این دست هدایا که به نوعی در یک طیف قرار می‌گیرند، به معنای واقعی ساده و کاربردی هستند.

یک جاکلیدی زیبا هدیه بدهید

واقعا ناامید کننده است که کلیدهایمان را گم کنیم و سپس برای یافتن آن مدت‌ها اعصاب خوردی را تحمل کنیم. این یکی از دلایلی است که در وهله اول باعث به وجود آمدن جاکلیدی شد. پس از این، یکی از ملزومات زیبایی است که در اکثر اوقات می‌تواند در کنار شما باشد. جاکلیدی و جاسوئیچی، با جنسی متشکل از رزین، پلاستیک، فلز یا چرم و چوب ساده و زیبا هستند. طرفداران خاصی برای این هدایا وجود دارند که با دریافت یک نمونه جذاب خوشحال خواهند شد.

از این رو تجارت شما می‌تواند توسط یک واسط کوچک، در هنگام استفاده توسط کاربران، هر روز مشاهده شود.

کارمندان خود را با تقویمهای مختلف سازماندهی کنید

آیا در ایجاد یک نظم مناسب برای پرسنل‌تان به مشکل خورده‌اید؟ می‌توانید تقویم‌هایی با برند تجاری را برای آنها فراهم کنید که همزمان به رعایت نظم و وفاداری آنها مختوم شود.

بدین ترتیب کارمندان شما نه تنها بهانه‌ای برای از دست دادن جلسه نخواهند داشت بلکه باعث می‌شود آن‌ها کار خود را جدی بگیرند. قطعا دریافت این هدیه تاثیری در روند کاری آن‌ها خواهد گذاشت که حتی ممکن است باعث افزایش بهره‌وری شود! از این گذشته، آنها احتمالا دوست دارند این تقویم‌ تبلیغاتی را به دوستان و خانواده خود منتقل کنند. فراتر از پرسنل و کارمندان، این هدایا برای مشتریان نیز جذاب و دوست‌داشتنی خواهد بود.

همه در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود به خودکار احتیاج دارند

مشابه کاغذ یادداشت‌ و حتی فراگیرتر از آن، خودکار تقریبا در هر محیطی مفید و کاربردی است. اگر می‌خواهید یک کالای تبلیغاتی مناسب و مقرون به صرفه را به افراد بسیاری بدهید، قلم تبلیغاتی ایده مناسبی برای تجارت شما است. یک خودکار زیبا با هزینه مناسب یا یک روان‌نویس سفارشی از اقسام مختلفی برای این کار هستند. می‌توانید صدها مورد از آن‌ها را با لوگوی چاپ شده خود سفارش دهید.

کیف و بگ‌های دستی همیشه کاربردی هستند

این موارد جزو هدایای رایجی هستند که در اطرافمان به وفور مشاهده می‌کنیم. همچنین می‌تواند یک ایده خوب برای چاپ نام تجاری خودتان را بر روی کیسه‌های حمل و نقل باشد تا  تبدیل به تبلیغات محیطی مناسبی برای شما باشد. چه این موارد را به کارمندان خود و چه به مشتریان خود ارائه دهید، متوجه خواهید شد که این هدایا یکی از محبوب ترین محصولات تبلیغاتی هستند. افرادی که از آنها استفاده می‌کنند، در دیده شدن شما تاثیر به‌سزایی خواهند داشت.

ماگ و لیوان برای تمامی اوقات

چه تعداد لیوان قهوه را دیده‌اید که دارای نشان تجاری است، آیا این موارد را در ذهن دارید؟ خب، چرا از این فرصت بازاریابی استفاده نکنید.

شما می‌توانید تجارت خود را در ماگ‌های قهوه یا فنجان‌های پلاستیکی معمولی ارتقا دهید. سپس از آنها به عنوان هدایای مفید در جهت تبلیغ برند استفاده کنید. این هدایا واقعا محبوب هستند و در اکثر موارد مورد توجه قرار می‌گیرند. تلاش برای استفاده از هدایایی مثل این موارد در کوتاه مدت بازدهی بالاتری خواهند داشت.

هدایای شخصی‌سازی شده را برای افراد خاص طراحی کنید

شاید بخواهید کالای تبلیغاتی که هم مقرون به صرفه باشد و هم بی‌نظیر در نظر بگیرید. در این صورت، باید طراحی‌ شخصی‌شده برای افراد مد نظر خود را در نظر بگیرید.

به عنوان فردی که به آن‌ها اهمیت می‌دهید می‌توانید نام مخاطب را به نحوی شیک و زیبا به روی هدیه درج کنید. قطعا این کار شما باعث رضایت بیشتر مخاطب در استفاده از هدیه می‌شود. اما قطعا انجام این کار به صورت وسیع و گسترده نیاز به هزینه و زمان زیادی دارد و صرفا در موارد خاص مناسب است.

بررسی خود را انجام داده و هدایای سفارشی را پیدا کنید که تجارت شما می‌تواند از آن استفاده کند. طراحی این محصولات تبلیغاتی زیاد دشوار نخواهد بود و کمی خلاقیت نیاز دارد.

به سرمایه گذاری در تجارت کوچک خود ادامه دهید

استمرار و دریافت بازخوردها در طی این مسیر اهمیت زیادی دارد. باید با سرمایه گذاری در محصولات تبلیغاتی، برای تجارت خود آینده نگری کنید. این موارد می‌توانند در بازاریابی مشاغل کوچک شما به عنوان بهترین شیوه در بازار محلی، مسیری طولانی را طی کنند. یک هدف شایسته که قطعا اگر به درستی انجام شود باعث پیشرفت تجارت می‌شود.

در صورت اختصاص منابع اختصاصی به استراتژی‌های بازاریابی مناسب، جای نگرانی خاصی برایتان باقی نخواهد ماند. به همین دلیل هدایای تبلیغاتی روشی مناسب برای انتقال پیام تجارت شما هستند. با آگاهی و تخصصتان از این فرصت مناسب برای ارتقاء مشاغل خود استفاده کنید.

با این حال، اگر احساس نیاز به اطلاعات بیشتری در ارتباط با این شیوه بازاریابی در تجارت خود داشته باشید، قابل درک است. چنانچه احساس می‌کنید استارت‌آپ شما نیاز به راهکاری مناسب در این زمینه دارد، با کارشناسان ما در هدایای تبلیغاتی حس هفتم در ارتباط باشید.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.