خرید بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی فری برد ایرلاینز

شرکت هواپیمایی فری برد در طول سالهای اخیر تغییرات بسیاری را در نحوه ارائه خدمات خود به مسافرانی که با تهیه بلیط ارزان هواپیما قصد انجام سفر هوایی دارند ایجاد کرده است و قدم‎های بلند و موثری را برای رسیدن به اهدافش برداشته است.

کد خبر : 110113
تاریخ انتشار : جمعه 16 اسفند 1398 - 23:21

این شرکت هواپیمایی که به شکلی در کشور ترکیه در حال فعالیت است و پروازهایی به کشور ایران نیز انجام می‎دهد یکی از معروف‎ترین شرکت‎های هواپیمایی موجود در این کشور می‎باشد که همه ساله افراد زیادی را که با استفاده از بلیط هواپیما قصد انجام سفر هوایی دارند را به مقاصد مورد نظرشان منتقل می‎کند.

در پروازهایی که توسط این شرکت هواپیمایی ترکیه‎ای به ایران انجام می‎شود به مسافرانی که با استفاده از بلیط خارجی قصد حضور در این پروازها را دارند خدمات متنوع و گوناگونی ارائه می‎شود که مسافران در طول سفر می‎توانند از آنها بهره‎مند شوند.

شرکت هواپیمایی فری برد در طول سالهای اخیر تغییرات بسیاری را در نحوه ارائه خدمات خود به مسافرانی که با تهیه بلیط ارزان هواپیما قصد انجام سفر هوایی دارند ایجاد کرده است و قدم‎های بلند و موثری را برای رسیدن به اهدافش برداشته است.

در ادامه به معرفی بیشتر و تغییر و تحولاتی که در طی سالهای فعالیت در این شرکت هواپیمایی ترکیه‎ای رخ داده است خواهیم پرداخت. در صورتیکه قصد انجام پرواز خارجی و داخلی با استفاده از بلیط هواپیما و بلیط خارجی با این شرکت ترکیه‎ای را دارید با ما در ادامه همراه باشید.

تاریخچه این شرکت هواپیمایی

این شرکت هواپیمایی که در کشور ترکیه در حال فعالیت می‎باشد توانست در سال ۲۰۰۰ به ثبت رسمی ایرلاین‎های ترکیه برسد و بعد از سپری کردن برخی از مراحل و تکمیل فرآیندهای موجود در این راستا در سال ۲۰۰۱ میلادی توانست فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات پرواز خارجی و پرواز داخلی به مسافرانی که با تهیه بلیط هواپیما و بلیط ارزان هواپیما قصد انجام سفرهای هوایی را داشتند آغاز کند.

در ابتدا این شرکت هواپیمایی از سه فروند هواپیما MD83 در ناوگان هوایی خود استفاده می‎کرد و توسط آنها مسافران بسیاری را که با تهیه بلیط خارجی و بلیط ارزان هواپیما قصد سفر داشتند را به نقاط مختلف جهان منتقل می‎کرد.

این شرکت با انجام پروازهایی خارجی و انتقال مسافرانی که با تهیه بلیط هواپیما قصد سفر داشتند به مقاصدشان توانست در زمینه ارائه خدمات هواپیمایی پیشرفت‎های چشمگیری داشته باشد و خود را در بین شرکت‎های هواپیمایی دیگر بیش از پیش مطرح کند.

پیشرفتهای این شرکت

با سرعت بالایی صورت گرفت و استقبال خوبی نیز از آن در این عرصه از طرف مسافرانی که با پرواز خارجی و با استفاده از بلیط ارزان هواپیما قصد سفر داشتند صورت پذیرفت از ابن‎رو این شرکت هواپیمایی ۳ سال پس از انجام اولین پرواز خود یعنی در سال ۲۰۰۴ اقدام به نوسازی ناوگان هواپیمایی خود کرد و با خرید هواپیماهای ایرباس ۳۲۰ و ۳۲۱ فصلی جدید در ارائه خدمات هواپیمایی در این شرکت بوجود آمد.

تغییرات در این ناوگان سبب شد تا رضایت مسافرانی که با استفاده از خرید آنلاین بلیط هواپیما برای پرواز خارجی قصد داشتند از هواپیما استفاده کنند جلب شد همین سبب شد تا این شرکت هواپیمایی بتواند خود را به عنوان یکی از شرکت‎های هواپیمایی که خدماتی با کیفیت ارائه می‎کند به مردم معرفی کند.

 

فرآیند نوسازی و افزایش تعداد هواپیماها همچنان در این شرکت هواپیمایی در حال انجام بود اما با سرعتی پائین صورت می‎گرفت. فری برد در سال ۲۰۱۲ تعداد هواپیماهای اختصاصی خود را توانست به ۷ فروند افزایش دهد و علاوه‎بر این این شرکت ترکیه‎ای در ارائه خدمات هواپیمایی از هواپیماهای لوکس استفاده می‎کرد و این هواپیماها را جایگزین هواپیماهای قبلی کرده بود.

از زمانی که این شرکت اولین پرواز داخلی و خارجی رسمی خود را با موفقیت به اتمام رسید تا امروز که دارای چندین فروند هواپیما می‎باشد و مسافران زیادی با استفاده از بلیط هواپیما و بلیط ارزان هواپیما از خدماتی که توسط این شرکت ارائه می‎شود بهره می‎برند این سیاست وجود داشت که از هواپیماهای نو ومجلل در ارائه خدمات هواپیمایی به مسافران در این شرکت استفاده شود.

خدمات به صورت پرواز داخلی و خارجی

چارتر به مسافران ارائه می‎شد و هدف از آن جذب توریست و گردشگران بیشتری به سمت کشور ترکیه بوده است که می‎توان گفت این شرکت هواپیمایی تا حدودی نیز در این زمینه موفق بوده است و افراد زیادی همه ساله با استفاده از بلیط هواپیما و بلیط خارجی برای دیدن این کشور به این منطقه از جهان سفر می‎کنند.

همانطور که در ابتدای بحث گفته شد این شرکت یک شرکت خصوصی هواپیمایی می‎باشد که همه ساله با استفاده از خدماتی که توسط این شرکت به مسافران ارائه می‎شود می‎توانند با تهیه بلیط ارزان هواپیما به انجام انواع سفرهای داخلی و یا خارجی بپردازند.

پروازهایی که این شرکت هواپیمایی انجام می‎دهد به مقاصدی چون ایران، لبنان و چند کشور اروپایی می‎باشد که بدلیل کیفیت بالای خدمات ارائه شده در این نوع پرواز داخلی و خارجی و استفاده از هواپیماهای نو و لوکس افراد زیادی با استفاده از بلیط خارجی در این پرواز داخلی برای انجام سفر هوایی حضور پیدا می‎کنند

و اما شما از واقعیت های عجیب پرواز داخلی بدانید.

این شرکت در کشور ترکیه در حال فعالیت می‎باشد و در حال ارائه خدمات به این کشور می‎باشد. فرودگاه اصلی که این شرکت هواپیمایی در آن در حال فعالیت است و بیشتر پروازهایش را در آن انجام می‎دهد فرودگاه آتاتورک ترکیه می‎باشد که اصلی‎ترین فرودگاه این کشور به حساب می‎آید.

علاوه‎بر این فرودگاه در این کشور دو فرودگاه دیگر نیز وجود دارند که به عنوان قطب‎های هواپیمایی این کشور به حساب می‎آیند و برخی از پروازهای مهم در آنها انجام می‎شوند.

 

فرودگاه بین‎المللی آنتالیا و فرودگاه بین‎المللی دالامان دو فرودگاه دیگر این کشور می‎باشند که همه ساله هزاران مسافری که استفاده از بلیط ارزان هواپیما قصد انجام سفر هوایی و جابجایی توسط هواپیما را دارند از آنها استفاده می‎کنند. اما همانطور که گفته شد این فرودگاه‎ها بعد از فرودگاه آتاتورک در استانبول در رتبه‎های دوم و سوم قرار خواهند گرفت و شرکت‎های هواپیمایی زیادی در آنها در حال فعالیت می‎باشند.

گوزن هلدینگ مالکیت این شرکت هواپیمایی را در اختیار دارد و این شرکت هواپیمایی به شکلی مستقیم زیر نظر این شرکت گوزن هلدینگ در حال فعالیت و ارائه خدمات هواپیمایی خود به مسافران می‎باشد.

شرکت هواپیمایی فری برد توانسته در طی سالهای فعالیت خود گواهینامه‎های بسیاری را کسب کند و از این جهت یکی از پر افتخارترین شرکت‎های هواپیمایی در این کشور می‎باشد که با ارائه خدماتی باکیفیت و قابل قبول به مسافران توانسته خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت‎های هواپیمایی در کشور ترکیه به مردم این کشور معرفی کند.

همانطور که گفته شد از این شرکت هواپیمایی پروازهایی به ایران نیز انجام می‎شود که تمامی آنها به شهر تهران و یا اصفهان منتهی می‎شوند. با توجه هب این موضوع گردشگرانی که قصد انجام سفر به کشور ترکیه را دارند می‎توانند با استفاده از این هواپیما که در این شرکت هواپیمایی در حال فعالیت هستند شهرهای تهران و یا اصفهان را به مقصد ترکیه ترک کنند و با داشتن سفری آرام و دلنشین به این کشور بروند

و اما جالبه از آشنایی با تمیزترین و کثیف ترین بخش‎های هواپیما پس از خرید بلیط هواپیما بدانید و استفاده کنید.

در این شرکت هواپیمایی اهداف زیادی برای آینده وجود دارد که یکی از آنها انجام سفرهایی مستقیم به کشورهای اروپایی می‎باشد که با توجه به تصمیماتی که در این رابطه توسط شرکت هواپیمایی فری برد اتخاذ شده است به زودی شاهد انجام اینگونه پروازها توسط این شرکت هواپیمایی خواهیم بود.

درصورت انجام این مهم این شرکت هواپیمایی به یکی از بزرگترین شرکت‎های هواپیمایی فعال در این کشور تبدیل خواهد شد و با اینکار می‎تواند به مسافران نقاط مختلف جهان خدمات لوکس و با کیفیت خود را ارائه دهد و همچنین سبب افزایش میزان گردشگر به کشور ترکیه نیز باشد.

علاوه‎بر فعالیت‎های مستقیمی که این شرکت هواپیمایی در ارائه خدمات پروازی به مسافران و گردشگران ارائه می‎کند با بستن قرار داده‎های گردشگری و هواپیمایی با دیگر شرکت‎های هواپیمایی که به صورت خصوصی در حال فعالیت هستند این شرکت در حال گسترش زمینه‎های فعالیتی خود می‎باشد .

به شکلی غیرمستقیم در این زمینه در حال فعالیت بوده است. امروزه بسیاری از شرکت‎های معتبری که در زمینه گردشگری در حال فعالیت هستند با این شرکت هواپیمایی در حال همکاری می‎باشند. همانطور که گفته شد تمامی پروازهایی که توسط این شرکت هواپیمایی انجام می‎گیرد با استفاده از ۷ فروند هواپیمایی که این شرکت در اختیار دارد به شکلی منظم صورت خواهد پذیرفت.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.