برگزاری مسابقه تولیدات رسانه‌ای «بشقاب‌های خالی»

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان از برگزاری مسابقه تولیدات رسانه‌ای «بشقاب‌های خالی»، در بخش‌های یادداشت، گزارش، گفتگو، تصویرسازی و کاریکاتور با موضوع آسیب‌های اجتماعی ماهواره در سطح استان خبر داد.

به گزارش لنگرنیوز به نقل از روابط عمومی بسیج رسانه استان گیلان، روح‌الله جهاندیده، مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان از برگزاری مسابقه تولیدات رسانه‌ای «بشقاب‌های خالی» خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف تشویق و ترغیب رسانه‌های استان به بررسی آسیب‌های اجتماعی شبکه‌های ماهواره‌ای برگزار می‌شود.

وی تجمیع تولیدات رسانه‌ای در حوزه ماهواره را از دیگر اهداف این جشنواره دانست و تصریح کرد: مسابقه «بشقاب‌های خالی» در پنج بخش یادداشت، گزارش، مصاحبه، تصویرسازی و کاریکاتور برگزار می شود.

جهاندیده با بیان اینکه این مسابقه در موضوعات “تاثیر ماهواره در سبک زندگی”، “ماهواره و بنیان خانواده”، “ماهواره و تربیت کودک”، “ماهواره و اختلافات قومی و مذهبی” و … برگزار می‌شود، تاکید کرد: مسابقه «بشقاب‌های خالی» بین خبرگزاری‌ها، نشریات و پایگاه‌های خبری استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این مسابقه از هفته دفاع مقدس تا هفته بسیج ادامه دارد، خاطرنشان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه مسابقه، ۲۰ آبان ماه ۹۳ می‌باشد.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان افزود: اولویت اصلی در انتخاب آثار برتر، محتوای کارشناسانه است و مباحث فنی در اولویت‌های بعدی قرار دارد.

جهاندیده با بیان اینکه محدودیتی در تعداد آثار ارسالی به مسابقه وجود ندارد، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند لینک یا اسکن آثار منتشر شده همراه با نام نویسنده یا خبرنگار ‎که به تایید مدیرمسئول رسانه رسیده است را به آدرس پست الکترونیکی basij.resane.gilan@chmail.ir ارسال کنند.

بشقاب‌های خالی

author ۸ مهر ۱۳۹۳
author 281 views