سفر احمدی نژاد و همراهان به یکی از شهرهای شرقی گیلان

محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق کشور طی روزهای گذشته به همراه چند نفر دیگر سفری را به یکی از شهرهای شرقی گیلان داشته است.

به گزارش لنگرنیوز ، محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق کشور طی روزهای گذشته به همراه چند نفر دیگر سفری را به یکی از شهرهای شمالی کشور داشته است.
بنا بر اطلاعاتی که به دست خبرنگار دانا رسیده، در این سفر چند روزه تاکنون احمدی نژاد با افراد خاصی ملاقات نداشته است.
بر اساس این گزارش، رئیس جمهور سابق کشورمان و همراهانش در این سفر در منزل یکی از کارخانه‌داران استان سمنان در شمال کشور سکونت داشته اند.
پیش از این نیز هواداران محمود احمدی نژادبا نام اختصاری “هما” جلسات مخفیانه خود را برای هماهنگی بیشتر در انتخابات بعدی و حضور در عرصه سیاسی کشور آغاز کرده بودند.
این در حالی است که بعد از آنکه اسفندیار رحیم مشایی از حضور در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان کاندیدای محبوب احمدی نژاد کنار گذاشته شد، دیگر کسی وی را در کنار و نزدیکی رئیس جمهور سابق ندید و همین مسئله شائبه هایی در خصوص احتمال جدایی این ۲ یار دیرینه از همدیگر را مطرح کرده است.
هواداران محمود احمدی نژاد تحرکات دیگری نیز داشته اند؛ به طوری که شنیده‌ها حاکی از برگزاری جلسه مخفیانه طیف احمدی نژاد با حضور عناصر وابسته به این طیف از سراسر کشور است.
همچنین گفته می‌شود تا کنون بررسی وضعیت داخلی و برآورد مقبولیت اقدامات دولت در افکار عمومی و نحوه ورود اصولگرایان به انتخابات مجلس، چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی این طیف از محوری ترین برنامه های این نشست‌ها بوده است./دانا

author ۸ مهر ۱۳۹۳
author 217 views