۲۲۳ نفر در طرح اکرام کمیته امداد ، تحت پوشش هستند/۱۰۹۱ نفر از افراد خیر در طرح اکرام

پنجی با بیان اینکه ۲۲۳ نفر در طرح اکرام تحت پوشش هستند تصریح کرد : ۱۰۹۱ نفر از افراد خیر در طرح اکرام کمیته امداد لنگرود حضور دارند. محمد پنجی در گفت و گو با لنگرنیوز در خصوص عملکرد ۶ ماه نخست سال جاری کمیته امداد لنگرود گفت : فعالیت های کمیته امداد در قالب کارهای

کد خبر : 11776
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳ - ۸:۳۰
۲۲۳ نفر در طرح اکرام کمیته امداد ، تحت پوشش هستند/۱۰۹۱ نفر از افراد خیر در طرح اکرام

پنجی با بیان اینکه ۲۲۳ نفر در طرح اکرام تحت پوشش هستند تصریح کرد : ۱۰۹۱ نفر از افراد خیر در طرح اکرام کمیته امداد لنگرود حضور دارند.

محمد پنجی در گفت و گو با لنگرنیوز در خصوص عملکرد ۶ ماه نخست سال جاری کمیته امداد لنگرود گفت : فعالیت های کمیته امداد در قالب کارهای عمرانی ، فرهنگی ، درمان و خودکفایی انجام می شود.

رئیس کمیته امداد لنگرود با بیان اینکه ۶۵۵۲ نفر در لنگرود تحت پوشش هستند افزود : در حال حاضر ۳۸۰ نفر از زنان بی سرپرست زیر ۵۰ سال از سوی این کمیته تحت پوشش تامین اجتماعی قرارگرفته اند که هم اکنون حقوق بازنشستگی دریافت می کنند.

پنجی اظهار کرد : ۶۱ نفراز افرادی که به بیماری خاص و یا دچار سوتغذیه هستند از سوی شبکه بهداشت لنگرود به کمیته امداد جهت خدمات دهی معرفی شده اند .

رئیس کمیته امداد لنگرود با بیان اینکه ۱۶۳ نفر برای دریافت رایگان انشعابات آب ، برق و گاز به ادارات مربوطه معرفی شده اند گفت : در شش ماه نخست کمیته امداد ، جهیزیه و هدیه ازدواج ۷۹ نوعروس در لنگرود را تامین کرد و  برای تعمیر و احداث مسکن به ۶۳ مددجو کمک انجام شد.

وی با بیان اینکه ۲۲۳ نفر در طرح اکرام تحت پوشش هستند تصریح کرد : ۱۰۹۱ نفر از افراد خیر در طرح اکرام کمیته امداد لنگرود حضور دارند.

محمد پنجی با بیان اینکه حدود ۵۰۰ دانش اموز و دانشجو تحت پوشش کمیته امداد هستند افزود : ۲۴۵ نفراز افراد تحت پوشش برای فراگیری حرفه برای ایجاد اشتغال در بازار کار به مراکز فنی و حرفه ای معرفی شدند و ۱۵ نفر نیز جهت اشتغال به مراکز مختلف خدماتی و تولیدی معرفی شدند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.