آقای حجامی شما مدعی العموم مردم لاهیجان شده اید؟

در همین خصوص، ابراهیم مهربان، رئیس شورای شهر لاهیجان با ارسال جوابیه ای نسبت به خبر منتشر شده واکنش نشان داد. متن جوابیه از قرار زیر است: به گزارش لنگرنیوز ، در یکی دو روز گذشته خبری در خروجی چند سایت استانی قرار گرفت که حکایت از حمایت یک عضو شورای شهر لنگرود از شهردار لاهیجان

کد خبر : 11983
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۵
آقای حجامی شما مدعی العموم مردم لاهیجان شده اید؟

در همین خصوص، ابراهیم مهربان، رئیس شورای شهر لاهیجان با ارسال جوابیه ای نسبت به خبر منتشر شده واکنش نشان داد. متن جوابیه از قرار زیر است:

به گزارش لنگرنیوز ، در یکی دو روز گذشته خبری در خروجی چند سایت استانی قرار گرفت که حکایت از حمایت یک عضو شورای شهر لنگرود از شهردار لاهیجان داشت.( اینجا را بخوانید)

در همین خصوص، ابراهیم مهربان، رئیس شورای شهر لاهیجان با ارسال جوابیه ای نسبت به خبر منتشر شده واکنش نشان داد. متن جوابیه که توسط سایت خزر آنلاین منتشر شده از قرار زیر است:

مدیر مسئول محترم پایگاه خبری تحلیلی خزر آنلاین

با سلام و احترام

با توجه به مصاحبه اخیر عضو شورای شهر لنگرود در خصوص اتفاقات پیش آمده در لاهیجان ، بدینوسیله موارد ذیل را جهت آگاهی ایشان و استحضار مخاطبین تقدیم ، خواهشمند است نسبت به انتشار جوابیه وفق مقررات اقدام لازم مبذول فرمایید .

۱- اعضای شورای شهر لاهیجان در دوره چهارم ، همواره خود را وامدار شهروندان فهیم لاهیجانی می دانند.

۲- آقای حجامی جنابعالی که کوچکترین اطلاعی در خصوص حادثه ترکیدگی بالن تبلیغاتی ندارید، لطفاً از اظهار نظر در این مورد خودداری نمایید و در صورت تمایل تشریف آورده تا موارد فنی و امنیتی موضوع را با مستندات به شما نشان داده تا عبرت گرفته و در صورت تمایل به راه اندازی بالن با حداقل ضریب خطا به انجام آن مبادرت ورزید.

۳- آقای حجامی یا مسایل مربوط به شهروندان خود را فراموش کرده اید و یا سایر اعضای محترم شورای لنگرود کمترین استفاده ای از وجود شما در شورای شهر لنگرود ندارند که اینقدر با اطمینان در خصوص سنگ اندازی و… در شهر لاهیجان سخن می رانید! عزیز من کدام سنگ اندازی ؟ به عنوان یک عضو شورا شایسته است قبل از هر ادعایی از صحت و سقم آن اطمینان حاصل نمایید.

۴- عجبا! آقای حجامی شما مدعی العموم مردم لاهیجان شده اید؟ نگاهی به کارت عضویت خود بیندازید. ضمناً قید گردیده ( شهر لنگرود ) پس در چارچوب اختیارات خود عمل نموده و حتی حرف بزنید. تردید ندارم که شما حتی یکبار قوانین مربوط به شوراها را مطالعه نکردید. لازم میدانم توصیه همکارانه به شما نمایم که اگر خود نمی توانید با اختیار گرفتن مشاور به منظور حفظ جایگاه شورا و جلوگیری از خسارت احتمالی بر پیکره شورا نسبت به مطالعه قوانین شوراها اقدام عاجل نمایید.

۵- حتماً اعضای شورا شهر لاهیجان به خوبی به وظایف شورایی خود آگاهی داشته و اینجانب نیز همواره در این مجموعه از نظرات و تجربیات بزرگانی مانند : آقایان خدایگانی ، کشاورز ، فلاح چای و غیره استفاده خواهم نمود. بنابراین نیازی به افاضات جنابعالی در این خصوص نمی باشد و در نهایت امیدوارم که اعضای محترم شوراهای اسلامی در چارچوب جغرافیایی محدوده انتخابیه خود به اظهار نظر بپردازند. هرچند کاملاً از اتفاقات که منجر به رأی گیری شهردار لنگرود پس از استعفا آقای انصاری که منجر به انتخاب دوست و همکار عزیزم جناب گلباغی گردیده و شما موفق به کسب رأی برای منتخب خود نگردیده اید، کامل آگاهیم.

ابراهیم مهربان – رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 8 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۸
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

موسی یکشنبه , ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ۹:۴۵

احسنت آقای مهربان

من ازتون به عنوان یه شهروند لنگرودی عذر خواهی میکنم!!!

این آقا نه تنها کمکی تو شورای شهر لنگرود نمیکنه
بلکه سنگ اندازی هم می کنه تو شهر خودش!!!

محمدی یکشنبه , ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ۹:۴۹

این قسمت رو خیلی قشنگ نوشتن آقای مهربان

هرچند کاملاً از اتفاقات که منجر به رأی گیری شهردار لنگرود پس از استعفا آقای انصاری که منجر به انتخاب دوست و همکار عزیزم جناب گلباغی گردیده و شما موفق به کسب رأی برای منتخب خود نگردیده اید، کامل آگاهیم.

احسنت به شما

امیر یکشنبه , ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۹

ایشان آداب اولیه یک مکاتبه اداری را رعایت نکردند
البته توقعی نیست این قانون نانوشته این مملکت است که افراد بی تخصص و فقط و فقط به واسطه محبوبیت اللخصوص ورزش در مسند کار قرار می گیرند یه دکترای آبکی هم به این دوستان اهدا شده و از تشک کشتی ، تکواندو ، وزنه برداری و ….. به شورا راه یافته و بر حسب اتفاق هم ریاست شورا را برعهده میگیرند…….
واین داستان همچنان تکرار میشود …..

یاسین احمدی یکشنبه , ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۰

بزن دست خوشکله رابه افتخاراقای مهربان رییس شورای شهرما که اجازه نمیدندهر…….مثل اصغرحجامی راجب شهرمانظربدهند آی لایو یومهربان

کیارش یکشنبه , ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۵

دوست عزیزاقای حجامی بهتراست راجب شهرلنگرود نظربدهند لاهیجان به کلاسشان نمیخوره اعضای محترم شورای شهرلاهیجان خودشان صاحب سبک ونظرهستند

سودابه ربیع زاده یکشنبه , ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۲

سلام اعضای محترم شورای شهرلاهیجان یکباردیگرهم اقای حجامی به حمایت ازاقای کحالی نظرداده بودندکه ایشان شهردارلنگرودشوندکه متاسفانه چنین نشداقای کحالی اگرازچنین کسانی انتظارحمایت داشته باشندفکرمیکنم تجربه وسوابق ومدیریت خودشان رازیرسوال ببرند

مهدی ر_ا دوشنبه , ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۱

سلام اقای حجامی عضومحترم شورای شهرمالنگرود شورای شهرلنگرودباداشتن پرسنل زحمت کش وفعال وصادق خادم مردم حرفی برای دوستان مادرشهرهای مجاورداشتیم دیروزازخجالت تودانشگاه لاهیجان نتونستیم سرمارابالا بگیریم باجواب قانع کننده ای که اقای مهربان به شماداد…توصیه میکنم که اگه ازشرکت درمطبوعات ورسانه ها خوشت میادواسه شهرلنگرودنظربده

یاسر شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۴

کیارش خان یاسین خان احمدی راجع به نه راجب !