شکست جوانان ایران مقابل تایلند در اولین دیدار

تیم ملی فوتبال جوانان ایران با شکست دو بر یک مقابل تایلند شروع ضعیفی در مسابقات قهرمانی آسیا داشت.

به گزارش لنگرنیوز ، اولین دیدار تیم فوتبال جوانان ایران در مسابقات قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا از ساعت ۱۲:۳۰ امروز (پنج‌شنبه) به وقت تهران در کشور میانمار برگزار شد.
شاگردان دوستی‌مهر در این دیدار که از گروه A برگزار شد به مصاف تایلند رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود تایلند تمام شد.

تیم ملی جوانان ایران در این مسابقه با ترکیب مهدی امینی، میثم جودکی، سعید آقایی(۶۹ علی قلی‌زاده)، یوسف سیدی، علی هزامی، مجید حسینی، سرلک، سعید عزت‌اللهی(۸۵سیاوش حق‌نظری)، امیرحسین مظلوم، روشندل و صادق محرمی(۶۵ حسین مهربان) به میدان رفت.

امیر مظلوم در دقیقه ۱۵ گل ایران را به ثمر رساند. شاگردان دوستی‌مهر در این نیمه کاملاً بر بازی مسلط بودند و بارها روی دروازه تایلند خطر ساز شدند.

با آغار نیمه دوم بازی کمی متعادل شد تا اینکه در دقیقه ۶۴ تایلند توانست دروازه تیم کشورمان را باز کند. در شرایطی که عزت‌اللهی و سیدی ۲ بار تیر دروازه تایلند را به لرزه درآوردند اما این تایلند بود که روی یک ضد حمله و اشتباه فاحش دروازه‌بان ایران در دقیقه ۸۲ برای دومین بار دروازه شاگردان دوستی‌مهر را باز کنند.

در دیگر دیدار همزمان و از گروه C تیم کره جنوبی حریفش ویتنام را با ۶ گل شکست داد.

ایران در بازی دوم خود روز شنبه از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه به مصاف یمن می‌رود. ۴ تیم اول این رقابت‌ها مجوز حضور در جام جهانی ۲۰۱۵ نیوزلند را دریافت می‌کنند.

author ۱۸ مهر ۱۳۹۳
author 224 views