در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

تاکید رئیس جمهور بر صادق الوعد بودن دولت

۱۴۰۱/۰۳/۲۸ ۱۳:۴۰ کد خبر: 172983
[ad_1]

رئیس جمهور در سالگرد پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 بار دیگر بر تحقق وعده های خود به مردم تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، یکسال پس از انتخابات ریاست جمهوری، رئیس دولت سیزدهم گفت که حضور در میان مردم را به جلسات نمادین ترجیح می دهد. او بر این اعتقاد است که رای مردم در انتخابات سال گذشته، رای به عدالت خواهی بوده است.

 آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سالگرد انتخابات ریاست جمهوری  به  شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک رفت. او در جمع مردم ورامین درباره انتخابات سال گذشته سخن گفت و تاکید کرد که دولت او صادق الوعد است.

در ادامه اظهارات رئیس جمهور درباره انتخابات و وعده های دولت او که در جمع مردم ورامین بیان کرد را مرور می کنیم:

_ بنده تصمیم گرفتم که امروز و در اولین سالروز انتخاب دولت مردمی به جای حضور در جلسات نمادین به میان مردم بیایم و پیگیر تکمیل پروژه های نیمه تمام باشم.

_ برای بنده به عنوان نماینده مردم حضور در میان این مردم و رسیدگی به آنچه مایه نگرانی و دغدغه آنان است، دلنشین تر از دیدارها و جلسات نمادین است.

_ (با اشاره به شرایط کرونایی کشور در زمان برگزاری انتخابات) در کنار شرایط سخت کرونایی دشمن نیز تلاش می کرد مردم را از حضور در پای صندوق های رأی منصرف کند، اما بصیرت و هوشیاری مردم دشمن را ناکام گذاشت.

_ رأی مردم در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ رأی به اجرای عدالت بود.

_ آنچه مردم از ما خواستند، مبارزه با فقر، فساد و تبعیض بود و به این عهد خود با مردم وفادار هستیم.

_ ان شاء الله با عمل به آنچه وعده کرده ایم در میدان عمل دولتی صادق الوعد خواهیم بود. ساخت ۴ میلیون واحد مسکونی در طول ۴ سال وعده دولت، نیاز کشور و تصریح قانون است و باید به آن عمل کنیم.

_ به اینجا(ریاست جمهوری) آمدم تا با بسترهای فسادزا مبارزه کنم؛ وعده داده ایم ساختارهای فسادزا و آنچه مولد نابرابری است را اصلاح کنیم و این کار را خواهیم کرد.

_ کاری که مردم سال گذشته پای صندوق های رأی شروع کردند در ۲۸ خرداد پایان نیافت، بلکه این ۲۸ خرداد روز آغاز کار مردم در دولت مردمی است.

_ تأکید کردم که مانند برخی از دوره ها که مسئولان گرفتار حاشیه شدند و زیان آن متوجه مردم و کشور شد، مراقب باشند که گرفتار حاشیه نشوند.

انتهای پیام


[ad_2]
منبع

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان