سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: بابت شکست مقابل استقلال متاسفم.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری فارس از انزلی، مازیار زارع بعد از شکست 3 بر یک مقابل استقلال در نشست خبری اظهار داشت: این برد را به استقلال تبریک می گویم و به بازیکنان خودمان خسته نباشید می گویم در کل بازی قشنگی را شاهد بودیم و روی هر دو دروازه موقعیت های گلزنی زیادی ایجاد شد. استقلال از روی ارسال از کناره ها و ضربه ایستگاهی برنامه داشت و در دو مورد هم به گل رسید. موقعیت های خوبی هم ما داشتیم که روی ضد حملات می توانستیم گل بزنیم.متاسفم که بازی را واگذار کردیم اما خسته نباشید می گویم به بازیکنانم.

وی در مورد اینکه سرمربی استقلال قبول نکرد که ممکن بود تیمش دو گل دیگر در این بازی بخورد گفت: آنها بازی را برده اند و طبیعی است که آنها این مساله را نپذیرد. خیلی دوست ندارم در مورد تیم استقلال صحبت کنم. حرفه ای تر این است که در مورد ملوان صحبت کنم. می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. اگر از نظر درصدی حساب کنیم درصدبالایی موقعیت گلزنی داشتیم. گفتم اگر باهوش باشیم می توانستیم خوب باشیم. در نیمه اول کاملا باهوش بازی کردیم و می دانستیم چه می خواهیم و اگر بازیکنان می توانستند عرض زمین را ببندند مانع از ارسال های حریف می شدند. استقلال تیم خوب و قابل احترامی است و فوتبال خوبی بازی کرد. موقعیت های گلزنی خوبی داشتیم و حتی می توانستیم گل دوم را هم بزنیم. بعد از اینکه هم 2 بر یک عقب افتادیم می توانستیم گلزنی کنیم اما در نهایت بازنده شدیم و به حریف تبریک می گویم.

سرمربی ملوان در مورد نبود امکانات در ورزشگاه و اینکه غیبت تماشاگران چه تاثیری روی تیم ملوان گذاشت، گفت: این را باید مسئولان پاسخ بدهند که ما را به حال خودمان رها کردند و در این موقعیت ما را گرفتار کردند. یک عده خیلی برای تکمیل ورزشگاه زحمت کشیدند و نمی توانیم از این مساله چشم پوشی کنیم. نمی خواهم اسم بیاورم که اسمی از قلم بیفتند اما متاسفانه یک عده هم بی خیال فقط می تازند و می تازند و ملوان هم هست.

وی در مورد اینکه تلاش بازیکنان ملوان در نیمه دوم به چشم نیامد و دلیلش فصل بدنسازی است یا مساله دیگری گفت: چرا چنین صحبتی می کنید در نیمه دوم 2 موقعیت گلزنی داشتیم که از دست رفت. یک سری مسایل هم قابل قیاس نیست. آدمی هم نیستم که دنبال بهانه باشم. در نیمه اول 9 -10 بازیکن فصل گذشته ما در لیگ یک در میدان بازی می کردند. در جریان بازی موقعیتی به حریف ندادیم ولی این دیدگاه را قبول ندارم و ملوان رفته رفته بهتر می شود و پاپس نمی کشیم. به امید خدا بازیکنانی هم به ما اضافه می شوند. 

سرمربی ملوان در مورد اینکه بازیکنان شما آماده ذهنی برای مقابله با استقلال را نداشتند، گفت: بازیکنان ما صددرصد توان خود را نشان دادند. فوتبال همین است، بازیکنان حریف هم چند موقعیت گلزنی را از دست دادند. فوتبال همین است. در یکی دو موقعیت هم تمرکز لازم را نداشتیم که باید بیشتر با بازیکنان کار کنیم. 

وی در مورد اینکه فصل نقل و انتقالات بازیکنان مورد نظرتان جذب شدند یا نه، اظهار داشت: واقعیت این است که ما براساس بضاعت مان خرید کردیم، کدام مربی، کدام تیم دوست ندارد بازیکنانی جذب کند که در سطح بالایی داشته باشند مثل استقلال. تا حالا استقلال را اینقدر پرمهره ندیدم. ما براساس بضاعتی که داشتیم یار گرفتیم. 

زارع در مورد اینکه گفته می شد بازیکنان خارجی قرار است به تیم شما اضافه شوند، گفت: ما به دنبال جذب مهاجم هستیم. فوتبال ما با کمبود مهاجم مواجه شده و جذب مهاجم سختی های خاص خود را دارد. در برخی تیم ها یک مهاجم وجود دارد یا بدون مهاجم مانده اند اما برخی تیم های دیگر 8، 9 مهاجم دارند. این فوتبال ایران است. یکسری اتفاقات در آن رخ می دهد که طبیعی نیست. اگر گزینه ایرانی درنظر دارید به ما معرفی کنید اما مهاجم واقعا کم است و پرسپولیس هم به دنبال مهاجم بود که نتوانست این کار را بکند ما هم به دنبال مهاجم خارجی خوب هستیم. 

سرمربی ملوان در مورد بازی خوب بارانی بازیکن تیمش گفت: تمام بازیکنان ما خوب بودند. بارانی کاپیتان تیم ماست و بازیکن باتجربه ای است و همه ما هم باید بیشتر و بیشتر کار کنیم. در مورد گل سوم استقلال هم باید بگویم وقت تمام شده بود اما خیلی هم مهم نیست و نمی خواهم درباره آن صحبت کنم.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان