در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

رشت- رئیس کل دادگستری گیلان گفت: برای تمام فضائل به دست آمده در انقلاب و نظام خون ها ریخته شده و در برابر هتک حرمت این فضائل ساکت نمی مانیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حمزه خلیلی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته رشت اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی نارضایتی را می پذیرد و اگر اعتراض ها از راه صحیح گفته شود به آن رسیدگی می شود اما کسی که تیغ بر روی نظام می کشد یک غاصب است.

وی با اشاره به دستگیری بسیاری از اغتشاشگران روزهای اخیر در استان گیلان افزود: بسیاری از کسانی که دستگیر شده اند از مردم رشت نیستند بلکه افرادی آموزش دیده از سایر استان ها بودند که در اعتراضات رشت حضور داشتند.

حجت الاسلام خلیلی با بیان اینکه اغتشاشگران و دشمنان نظام بار دیگر قاطعیت جمهوری اسلامی را تجربه کردند، ادامه داد: اوباشی که به مردم رحم نکرده و از تخریب اموال مردم و کشیدن چادر از سر زنان در انظار عمومی ابایی ندارند از مردم نیستند.

رئیس کل دادگستری گیلان با تاکید بر لزوم حفظ ارزش های دفاع مقدس تصریح کرد: ایثارها و مقاومت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس از یاد نمی رود و معتقدم دفاع مقدس، همبستگی و دوستی و اخوت را به همراه داشت.

وی با اشاره به اینکه باید فضائل دفاع مقدس در جامعه احیا شود، گفت: اگر فضیلت ها احیا نشود آنهایی که دنبال بی فضیلتی هستند خود را محق دانسته و رسانه های معاند نیز به آنها کمک می کنند.

حجت الاسلام خلیلی تاکید کرد: دشمن به دنبال آن بوده که فهم و درک دفاع مقدس را از مردم ما بگیرد و می دانیم که نمی تواند چون دفاع مقدس مانند خورشیدی تابان فروزان است.

وی تصریح کرد: امروز ارزش و فضیلت ما نادیده گرفته شده و در برابر پاسداشت فضیلت هایمان کوتاه نمی آییم چون برای هر فضیلت در انقلاب و نظام جمهوری اسلامی خون ها ریخته شده است.

رئیس کل دادگستری گیلان گفت: ملت ما فضیلت ها را با خونشان آغشته کرده اند و در مقابل هتک حرمت نسبت به آنها ساکت نخواهند بود.


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان