فرمانده سپاه قدس گیلان از دستگیری تمامی افراد آسیب رسان به اموال مردم و دولتی خبر داد و افزود: با تلاش های نیروهای امنیتی، تمامی لیدرها و افرادی که به اموال دولت و مردم آسیب زدند دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار محمد عبدالله پور پیش ازظهر امروز در نشست با فعالان رسانه ای و فضای مجازی استان گیلان با عنوان جهاد تبیین در عصر روایت ها در سالن اجتماعات مجتمع عقیدتی سیاسی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه اعتراض در کشور حق طبیعی مردم است، اظهار کرد: جمهوری اسلامی با اعتراض هیچگونه مشکلی نداشته و سالانه چندین اعتراض قانونی در این کشور انجام می شود ولی صف اعتراضات از اغتشاشگران جدا است. 

وی با اشاره به بصیرت بسیار زیاد مردم گیلان در برهه های مختلف جامعه گفت: ملت ایران در همایش و راهپیمایی امت رسول الله و امام رضایی ها خط و مشیء خود را از استکبار جدا کردند. 

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به دلایل جنگ روانی استکبار علیه جمهوری اسلامی بیان کرد: در جمهوری اسلامی دخترانی با حجاب کم هم وجود دارد که عاشقانه به ایران اسلامی عشق می ورزند لذا مشکل استکبار و رسانه های معاند در این کشور مسئله حجاب نبوده و هدف آنان تجزیه جمهوری اسلامی است. 

به گفته عبدالله پور، در آمریکا و کشورهای اروپایی افراد بسیاری توسط نیروی انتظامی کشته می شوند ولی رسانه های معاند هیج گونه واکنشی به این اتفاقات ندارند ولی با کوچکترین اعتراضی در ایران، شاهد ایجاد جنگ روانی توسط دشمن هستیم. 

وی با بیان اینکه دشمن برای ایجاد آشوب در ایران، در آبان ماه برنامه ریزی کرده بود، افزود: دشمن بعد از فوت مهسا امینی زودتر از موعد مقرر اقدامات تخریبی خود را آغاز کردند که منجر به واکنش سریع مردم و نیروی انتظامی و امنیتی شدند.

عبدالله پور با قدردانی از وحدت شیعیان و مردمان اهل سنت در سیستان و بلوچستان در مقابله با فتنه و ایجاد آشوب در زاهدان گفت: دشمن با استفاده از گروهک های تروریستی در سیستان و بلوچستان سعی داشتند اقداماتی انجام دهند که زاهدان سقوط کند ولی مردم و نیروهای امنیتی و انتظامی مانع از انجام این کار شدند. 

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه آشوب های اخیر درس هایی برای جمهوری اسلامی داشته است، افزود: بعد از انقلاب چنین فتنه ای با این حجم از ساماندهی در استان گیلان و کشور را نداشتیم ولی آشوبات اخیر درس هایی برای جمهوری اسلامی داشته و آن هم اتحاد و وحدت ملت ایران در مقابل تمامی حوادث بوده است. 

وی با اشاره به افزایش قدرت نفوذ رسانه های معاند در فضای مجازی بیان کرد: افرادی که در این اغتشاشات بوده و بازداشت شدند غالبا نسل جدید بودند که تحلیل درستی از اتفاقات اخیر نداشتند و تحت تاثیر هیجانات بودند به طوری که اکثر افراد بازداشت شده، در آشوب های سال ۹۶ و ۹۸ حضور نداشتند و حتی جزو اراذل و اوباش شناسنامه دار هم نبودند. 

عبدالله پور از دستگیری تمامی افراد آسیب زده به اموال مردم و دولتی خبر داد و افزود: با تلاش های نیروهای امنیتی تمامی لیدرها و افرادی که به اموال دولت و مردم آسیب زدند دستگیر شدند. 

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه نیروهای امنیتی در گیلان به همه اوضاع تسلط دارند، تصریح کرد: بر اساس آمار ۳۹ درصد افراد بازداشت شده تحت تاثیر رسانه بوده و ۶۰ درصد گفتند در خیابان دچار هبجان شدند به این منظور متولیان امر باید در عرصه فضای مجازی و رسانه حضوری موثر داشته باشند. 

وی با تاکید بر لزوم توجه رسانه ها به جهاد تبیین در عصر جنگ شناختی گفت: برای جهاد تبیین در عرصه رسانه باید راه حلی ایجاد شود که از جمله این موارد پرورش اساتید برجسته است لذا برای تحقق این امر و حفظ انقلاب اسلامی از هیچ چیزی نباید ترسید. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان