رحیم جهانبخش پدر علیرضا جهانبخش معتقد است هر خانواده ایرانی که فرزندش در تیم ملی کشورش باشد موجب سربلندی و افتخار است و ما نیز به همین خاطر خدا را از صمیم قلب خدا را شاکریم.

خبرگزاری فارس، رشت، بهنام فیروزی: این روزها که تب جام جهانی فوتبال از شمال تا جنوب کشورمان را فراگرفته است و مردم فوتبال دوست ایران برای شروع مسابقات لحظه شماری می کنند به سراغ خانواده ستاره گیلانی کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان رفتیم تا از حس و حال خانواده این بازیکن توانمند گیلانی جویا شویم. 

گفتگویی داشتم با رحیم جهانبخش پدر علیرضا جهانبخش که این روزها در هلند حضور دارد و تصمیم دارد برای دیدن بازی های تیم ملی کشورمان در مسابقات جام جهانی عازم قطر شود؛ او از حس و حال خود وخانواده اش در آستانه مسابقات جام جهانی می گوید.


او و همسرش از اینکه فرزندشان در تیم ملی است و قرار است بازی تیم ملی را از نزدیک تماشا کنند ابراز خوشحالی می کنند؛ پدر علیرضا می گویند: هر خانواده ایرانی که فرزندش در تیم ملی کشورش باشد موجب سربلندی و افتخار است و ما نیز به همین خاطر خدا را از صمیم قلب خدا را شاکریم.
 


رحیم جهانبخش در خصوص حضور در قطر و تماشای مسابقات می گوید: من و مادر علیرضا مثل تمام ایرانیان فوتبال دوست که به عشق کشورشان دوست دارند برای تماشای مسابقات جام جهانی به قطر بروند، در قطر حضور خواهیم داشت و جای هموطنان دیگر که امکان حضور و تماشای مسابقات از نزدیک را ندارند خالی می کنیم و حامی تیم ملی هستیم.
 


جهانبخش در ادامه ضمن آرزوی موفقیت و پیروزی برای تیم ملی کشورمان می گوید: ما هم مثل همه مردم ایران دعا می کنیم تیم ملی کشورمان با پیروزی در مسابقات جام جهانی دل میلیون ها ایرانی را شاد کند.
 

 

رحیم جهانبخش ظرفیت تیم ملی ایران را برای صعود امیدوار کننده می داند و ادامه می دهد: با توجه به روحیه و امیدی که در دل بازیکنان تیم ملی دیدم، صعودشان در مسابقات جام جهانی بسیار دست یافتنی است.

پدر علیرضا جهانبخش از روحیه بالای فرزندش و سایر بازیکنان تیم ملی می گوید و چند شب پیش که مهدی طارمی و کریم انصاری فرد میهمان ما بودند و با روحیه بسیار بالایی از هلند عازم قطر شدند و در صحبت هایی که با هم داشتیم، بسیار امیدوار بودند که از گروه صعود کنند و یکی از تیم های شگفتی ساز جام جهانی قطر باشند.
 


پدر کاپیتان تیم ملی از فرزند دیگر خود که اتفاقاً او نیز فوتبالیست توانایی است صحبت می کند و می گوید «محمدرضا جهانبخش پسر دیگرم نیز در یک تیم تهرانی به سرمربی گری مجتبی جباری بازیکن اسبق استقلال بازی می کند و علاقه شدیدی به فوتبال دارد و امیدوارم او نیز بتونند روزی  برای کشور افتخار آفرینی کرده و در شاد کردن دل مردم ایران سهیم باشد.»
 

 

جهانبخش معتقد است که خانواده ها در روحیه دادن به بازیکنان نقش مهمی دارند و نه تنها برای فرزند خودشان بلکه برای همه بازیکنان تیم ملی ایران آرزوی سلامتی و موفقیت دارند تا بتوانند دل تمام مردم ایران را شاد کنند و همیشه پرچم کشورمان را به اهتزاز در آورند.

رحیم جهانبخش در پایان برای همه مردم ایران آرزوی آرامش و عاقبت بخیری داشت و گفت که مردم ایران مردم بسیار صبور و دوست داشتنی اند و لایق بهترین ها هستند و امیدوارم به زودی شاهد رفع مشکلات هموطنان مان باشیم.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان