نماینده ولی فقیه در گیلان مهم ترین کار مبلغان دین را جهاد تبیین دانست و گفت: اینکه جوانان گرایش بیشتری به برنامه های اعتکاف پیدا کرده اند برای دشمن قابل تحمل نیست.

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در جلسه هماهنگی اعتکاف اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی، مسئله اعتکاف و اربعین را به عنوان کارهای بزرگ انقلاب اسلامی نام بردند. 

وی به لزوم داشتن اخلاص در کارها و تاثیرگذاری آن اشاره کرد و افزود: اینکه جوانان گرایش بیشتری به برنامه های اعتکاف پیدا کردند جای ستایش دارد اما برای دشمن قابل تحمل نیست. 

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به روی آوردن دشمنان دین به آتش زدن قرآن و مسجد و اهانت به پیامبراکرم (ص) گفت: دشمنان به دنبال مخدوش کردن چهره اسلام، اهل بیت عصمت و طهارت و قرآن هستند. 

فلاحتی با بیان اینکه برنامه های اعتکاف حتماً در مسجد اجرا شود، تصریح کرد: جلسه ای با حضور مبلغان اعزام شونده تشکیل و اهداف و وظایف شان یادآوری شود، مهم ترین کار مبلغان دین، جهاد تبیین بوده و رابطه چهره به چهره و صحبت کردن مبلغان با جوانان می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. 

وی با اشاره به اینکه نسل جدید چیزی از خدمات انقلاب اسلامی نمی داند، بیان کرد: بسیاری از اساتید دانشگاه ها، ائمه جماعات و مساجد از نسل انقلاب هستند و این یک ارزش است بنابراین خدمات بی شمار انقلاب اسلامی باید بیان شود. 

نماینده ولی فقیه در گیلان، اجتماع اعتکاف را سنت حسنه بزرگی دانست و گفت: از خیران هم کمک خواسته شود و اگر به مردم اطلاع رسانی شود حتماً کمک رسان خواهند بود.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان