در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

رودبار- فرمانده سپاه ناحیه رودبار از راهیابی دو قاری بسیجی این شهرستان به مسابقات کشوری قرآن کریم خبر داد.

سرهنگ بهروز عطایی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ظرفیت های انسانی خوب در شهرستان رودبار، اظهار کرد: رودبار خاستگاه انسان های فاخر، اندیشمند و اهل فضل و ادب است.

وی به افتخارآفرینی قاریان بسیجی شهرستان رودبار در مسابقات استانی قرآن و عترت گیلان اشاره کرد و افزود: در بیست و نهمین دوره مرحله استانی مسابقات قرآن و عترت بسیج سپاه قدس استان گیلان قاریان بسیجی رودبار در بخش های مختلف عملکرد درخشانی داشتند.

فرمانده سپاه ناحیه رودبار از راهیابی دو قاری بسیجی این شهرستان به مسابقات کشوری خبر داد و اضافه کرد: قاریان بسیجی شهرستان رودبار با کسب دو مقام اول، دو مقام دوم و سه مقام سومی در مسابقات قرآن و عترت سپاه قدس گیلان به کار خود پایان دادند.

عطایی با بیان اینکه آرین محمدی در بخش قرائت تقلیدی زیر ۱۴ سال برادران موفق به کسب مقام اول شد، گفت: خواهر بسیجی طاهره رضایی در بخش صحیفه سجادیه دعای ۲۴ و ۱۱ خواهران موفق به کسب مقام اول شد.

وی با بیان اینکه «سید محدثه حسین» در بخش حفظ یک جز خواهران و برادران زیر ۱۴ سال به مقام دوم دست یافت، افزود: در چارچوب این مسابقات در بخش حفظ سه جز بالای ۱۴ سال برادران و خواهران مجتبی صادق نیا مقام دوم و سیده فاطمه حسینی به مقام سوم دست یافت.

فرمانده سپاه رودبار با تبریک و آرزوی موفقیت برای قاریان بسیجیان این شهرستان، اضافه کرد: در بخش ۴۰ حکمت نهج البلاغه خواهران و برادران نیز زهره گروسی مقام سوم و کیومرث حاجی پور به مقام سوم رسید.


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان