در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از انتشار بوی سم کشاورزی در بخش هایی از شهر املش خبر داد و گفت که در این حادثه هیچ کس آسیب ندیده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سرهنگ مجید رسول زاده فرساد در جمع خبرنگاران با اشاره به انتشار بوی سم کشاورزی در بخشی از شهر املش اظهار کرد: در پی تماس تلفنی مدیر آموزش و پرورش شهرستان املش مبنی بر استشمام بوی شدید شبیه به گاز در محدوده یک دبیرستان دخترانه در شهر املش، مأموران انتظامی بلافاصله برای بررسی موضوع در محل مورد نظر حاضر شدند.

وی با بیان اینکه در بررسی ها و تحقیقات میدانی مأموران انتظامی مشخص شد که مؤسس مدرسه که در طبقه فوقانی این دبیرستان غیردولتی سکونت دارد برای معدوم کردن ظروف حاوی سم کشاورزی اقدام به قرار دادن آن در جلوی مدرسه کرده، افزود: در این فاصله زمانی کارگران شهرداری که برای جمع آوری زباله و ضایعات به این مکان مراجعه کرده اند در اثر عدم اطلاع از محتویات ظروف حاوی سم اقدام به تخلیه آن کرده و این امر باعث انتشار بوی سم در آن محدوده شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه در این حادثه هیچکس آسیب ندیده است٬ بیان کرد: با هماهنگی قضائی و با کمک شهرداری و عوامل آتش نشانی محل مورد نظر کاملا از هرگونه سموم پاکسازی و جای هیچ نگرانی برای اولیا و دانش آموزان وجود ندارد.

پایان پیام/۸۴۰۰۷


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان