در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

افتتاح ۴۰ واحد بوم گردی در گیلان

۱۴۰۲/۰۵/۱۸ ۱۶:۲۴ کد خبر: 186073
معاون گردشگری، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان با اشاره به افزایش اقامتگاه های بوم گردی در استان گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۴۰ واحد بومگردی در گیلان راه اندازی شده که در مقایسه با پارسال بیش ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، رضا حسن پور معاون گردشگری، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه گیلان یکی از استان های مهم در حوزه گردشگری است، اظهار کرد: این استان دارای ظرفیت های گردشگری بسیار خوب و مهم است که هرساله مسافران زیادی را جذب گیلان می کند. 
 
وی با اشاره به افزایش اقامتگاه های بوم گردی در استان گیلان گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۴۰ واحد بومگردی در گیلان راه اندازی شده که در مقایسه با پارسال بیش از ۴۰ درصد افزایش دارد. 
 
به گفته معاون گردشگری، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان این واحد های گردشگری با ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار هزینه به بهره برداری رسید و با راه اندازی این واحد های اقامتی تعداد بومگردی های استان به ۱۵۶ واحد افزایش یافت. 
  
حسن پور با اشاره به پرداخت تسهیلات کم بهره به متقاضیان بوم گردی افزود: هر واحد بومگردی حداقل برای ۶ نفر مستقیم شغل ایجاد می کند. 
 
پایان پیام/۳۳۸۹


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان