معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در ادامه دیدارهای خود با خانواده شهدای صنعت هسته ای، در آستانه آغاز هفته دولت و در شامگاه اول شهریور ماه ۱۴۰۲ به دیدار خانواده شهید «عنایت الله امینی» ...

به گزارش ایسنا، در این دیدار که به همت امور ایثارگران سازمان انرژی اتمی ایران برگزار شد، محمد اسلامی در گفت وگو با همسر شهید امینی، با اشاره به اهمیت نقش شهیدان در حفظ نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: شهدا افتخار ایران اسلامی هستند و دیدار  با خانواده شهدا وظیفه ما بوده و افتخاری برای ما به حساب می آید.

وی افزود: امیدواریم به درستی در مسیر آرمان های شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس گام برداریم و آن ها ان شاالله در قیامت دست ما را بگیرند.

در ادامه این بازدید، معاون رییس جمهور ضمن گفت وگو با همسر و فرزندان شهید امینی و اهدای لوح یادبود، جویای آخرین وضعیت این خانواده شهید بزرگوار شد.

همچنین همسر شهید امینی در این دیدار گفت: خوشحالیم که برای نخستین بار رییس سازمان انرژی اتمی ایران به دیدار خانواده ما آمدند و این موضوع برای بنده به عنوان همسر شهید امینی و دختر و خواهر شهیدان مرزآبادی و خانواده ام بسیار روحیه بخش بوده و از این کار ارزشمند سپاسگزاریم.

لازم به ذکر است که شهید «عنایت الله امینی» دهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۱ و در جریان عملیات بیت المقدس به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان