رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به بازگشایی برخی کارخانجات نیمه تعطیل و تعطیل شده در استان گیلان گفت: احیای واحدهای تولیدی، زمینه ای در جهت رونق اقتصادی و بستری برای اشتغال جوانان استان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، نشست اعضای شورای قضایی استان ظهر امروز با حضور داوود محمدی مدیرکل جرائم سازمان یافته دادستانی کل کشور و به ریاست حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری گیلان در سالن اجتماعات دادگستری استان برگزار شد. 

رییس کل دادگستری استان گیلان در این نشست، معضل پسماند را از معضلات اساسی استان گیلان برشمرد و اظهار کرد: انبوه زباله و شیرابه های ناشی از آن، مشکلات عدیده ای را برای مردم ایجاد کرده و سلامت آنان را به خطر انداخته و امید است با استفاده از ظرفیت های دادستانی کل کشور تصمیمات شایسته ای در این خصوص اتخاذ گردد.

حجت اسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی با اشاره به بازگشایی برخی کارخانجات نیمه تعطیل و تعطیل شده در استان گیلان و اقدامات مطلوبی که در این راستا با حمایت های دستگاه قضایی صورت گرفته است، گفت: احیای واحدهای تولیدی، زمینه ای در جهت رونق اقتصادی و بستری برای اشتغال جوانان استان است.

رئیس شورای قضایی استان گیلان، اصلاح بسترهای فساد را الزامی دانست و افزود: ادارات و سازمان های اجرایی در استان ها باید نظارت بیشتری داشته و خصوصا در حوزه اراضی ملی و انفال و اجرای حدنگاری اراضی ملی و تسریع در این امر مهم، توجه و اهتمام ویژه ای داشته باشند.

مدیرکل جرائم سازمان یافته دادستانی کل کشور نیز در ادامه این نشست با تقدیر از اقدامات دستگاه قضایی استان در طی سال های متمادی اظهار کرد: دادستانی کل کشور نیز در راستای مرتفع شدن مشکلات مطرح شده در این جلسه از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد.

داوود محمدی همچنین از مدیران قضایی استان خواست تا در پیشبرد امور و پیشرفت استان به کمک مدیران اجرایی دولت بشتابند تا با تعامل و همدلی تمامی مسؤولان، شاهد عمران و آبادی استان گیلان باشیم.

پایان پیام/۸۴٠٠۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان