به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر، جلسه سیاسی با سخنرانی فرخ‌پور مسئول سیاسی مرکز آموزش‌های تخصصی نداجا استان گیلان با حضور همه کارکنان در حسینیه شهداء تیپ برگزار شد.

فرخ‌پور با بیان اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب بیش از چهل بار از واژه جوان استفاده کردند، اظهار کرد: این بیانگر افق گسترده رهبری برای آینده است و خطاب رهبر به جوانان است زیرا دشمن روی جوانان برنامه ریزی کرده است.

مسؤول سیاسی مرکز آموزش‌های تخصصی نداجای گیلان از جمله ویژگی‌های اغتشاشات در سال‌های اخیر را تمرکز روی جوانان، نادیده گرفتن ناکار آمدی دولت و حمله گسترده به رهبری، اکثرت پنداری، بیان اتفاقات در رسانه‌ها قبل از وقوع حادثه و وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم دانست.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بیش از ۱۰ سال است که تاکید بر وضعیت اقتصادی کشور دارند زیرا ایشان در چشم‌انداز آینده کشور مشکلات را در همین عرصه می‌دیدند، افزود: اتاق فکر جریان اغتشاشات با استفاده از قدرت رسانه‌ای، مهار و نفوذ، نافرمانی اجتماعی، ایجاد ناامنی و اختلافات قومی، استفاده از فعالیت‌های اپوزیسیون، هدف قرار دادن سپاه و بسیج و استفاده از ظرفیت‌های دانشجویی قصد دارد به احیای اغتشاشات بپردازد.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان