مسابقات کلیستنیکس قهرمانی گیلان در ۳ دسته وزنی (سبک، میان و سنگین) برگزار شد و نفرات برتر آن مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، مسابقات کلیستنیکس قهرمانی گیلان امروز با حضور بیش از ۷۰ ورزشکار این رشته از ۱۰ شهر استان گیلان در بخش مردان و به میزبانی بندرانزلی در پارک شهید اخترکاویان برگزار شد.

این دوره از مسابقات در ۳ دسته وزنی (سبک، میان و سنگین) برگزار شد که شرکت کنندگان پس از قرعه کشی در رقابتی تنگاتنگ و نفسگیر مسابقه دادند و در پایان، اسامی قهرمانان و نفرات برتر این دوره از رقابت ها اعلام شد. 

در دسته سبک وزن به ترتیب ایمان ندافی از آستانه اشرفیه به مقام اول، رضا شعبانی از رودسر و امید پورقاسمی از لاهیجان به مقام دوم مشترک و رضا جعفری نژاد از بندرانزلی به مقام سوم دست یافتند.

همچنین در دسته میان وزن به ترتیب، امید هاشم زاده از بندرانزلی و دانیال اکبریان از رشت به مقام مشترک اول، فرزام کامیار از رشت به مقام دوم و سعید مولایی از لاهیجان به مقام سوم دست یافتند. 

در دسته سنگین وزن نیز حسین محمد دوست از آستانه اشرفیه، محمدنقی قربانی از رودسر و سینا ساسانیان از آستارا به ترتیب اول تا سوم شدند. 

به گزارش فارس، در گروه سنی نوجوانان نیز مقام اول به سهیل درویشی از بندرانزلی، مقام دوم به امیرحسین غلام حسینی از بندرانزلی و مقام سوم به مهراب حق طلب از لاهیجان رسید. 

تمرینات کلیستنیکس، تمریناتی هستند که در آن ها از وزنه استفاده نمی شود و تنها از وزن بدن به عنوان عامل مقاومت کننده استفاده می شود.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان