در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

رئیس جمهور با بیان این که «مطالبه عمومی جامعه از مسئولان سالم سازی فضای فرهنگی و مقابله جدی با اقدامات سازمان یافته جهت حیازدایی از جامعه اسلامی است» گفت: قانون به عنوان یک میثاق ملی و اجتماعی باید ...

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی در جلسه ای که با هدف بررسی آسیب های اجتماعی و ارائه آخرین گزارش دستگاه های مسئول از اقدامات صورت گرفته برگزار شد، با اشاره به تکالیف دستگاه های مسئول برای کاهش آسیب های اجتماعی بر نقش دستگاه های فرهنگی جهت فرهنگ سازی و ارائه الگوهای سازنده و به کارگیری همه ظرفیت های مردمی جهت اصلاح برخی ناهنجاری ها تأکید کرد.

وی با اشاره به «پروژه برنامه ریزی شده دشمن برای تخریب ارزش های فرهنگی»، نقش رسانه به ویژه صداوسیما در فرهنگ سازی و مقابله با آثار سوء ناهنجاری های اجتماعی را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند بخشی از ناهنجاری ها برنامه ریزی شده هستند و ضروری است دستگاه های مسئول نیز در مقابله با ناهنجاری ها با برنامه وارد شوند.

وی با بیان این که «مطالبه عمومی جامعه از مسئولان سالم سازی فضای فرهنگی و مقابله جدی با اقدامات سازمان یافته جهت حیازدایی از جامعه اسلامی است»، تأکید کرد: قانون به عنوان یک میثاق ملی و اجتماعی باید ملاک عمل عمومی قرار گیرد.

رئیس جمهور با اشاره به «انتظار خانواده ها از مسئولان برای سالم سازی محیط های فرهنگی و آموزشی»، بر نقش ویژه مدیران آموزش و پرورش و وزارت علوم برای فراهم کردن زمینه آسایش و رفع دغدغه والدین تأکید کرد.

انتهای پیام


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان