در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

آیین اختتامیه نخستین جشنواره بین المللی شعر «آفتاب نهان » با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، رییس سازمان صدا و سیما و جمعی از مسوولان صنعت هسته ای و اهالی فرهنگ و هنر شامگاه ...

به گزارش ایسنا، آیین اختتامیه نخستین جشنواره بین المللی شعر «آفتاب نهان » با حضور محمد اسلامی و جمعی از معاونان سازمان انرژی اتمی ایران، پیمان جبلی، رییس سازمان صدا و سیما ، جمعی از اهالی فرهنگ و هنر و حدود ۳۰ تن از شاعران و نویسندگان ۱۵ کشور جهان، شامگاه یک شنبه، ۹ مهرماه از ساعت ۱۹ تا ۲۱ در سالن همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

نخستین جشنواره بین المللی شعر «آفتاب نهان » با هدف ایجاد جریان هدایت گر و موج آفرین در زمینه آثار ادبی و نیز متناسب با صلح آمیز بودن انرژی اتمی و پاسداشت مقام والای شهدای هسته ای، با همکاری سازمان انرژی اتمی ایران و مرکز شعر و موسیقی سازمان صداوسیما برگزار شده است.

گفتنی است در طول ماه های گذشته ۹۳۳ اثر از ۵۰۰ شاعر از ایران و کشورهایی نظیر اسپانیا، آلمان، آرژانتین، کوزوو، صربستان، لهستان، بوسنی، لبنان، عراق، هلند، هندوستان، تاجیکستان و افغانستان به دبیرخانه نخستین جشنواره بین المللی شعر «آفتاب نهان » ارسال شد که در آیین اختتامیه این جشنواره، جوایزی به آثار برتر اهدا خواهد شد.

دبیرخانه نخستین جشنواره بین المللی شعر «آفتاب نهان » در پیامی به مناسبت اختتامیه این جشنواره اعلام کرده است، این جشنواره بهانه ای بود تا بتوانیم با هنرمندان کشور ارتباط موثرتری برقرار کنیم، به همین بهانه دعوت می کنیم از تمامی هنرمندان خلاق کشور در تمامی عرصه ها، اعم از هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، موسیقی و سینما که با خلق آثار هنرمندانه خود، دستاوردهای بی نظیر و صلح آمیز صنعت هسته ای کشور که حاصل تلاش و همت دانشمندان جوان ایرانی است را به دنیا معرفی کنند.

انتهای پیام


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان