در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

پیش از ظهر امروز سپاه قدس گیلان به سیل زدگان شهرستان آستارا لوازم خانگی شامل یخچال، فرش، بخاری، اجاق گاز، موکت، پتو و بسته معیشتی با ارزش سه میلیارد تومان اهدا کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، پیش از ظهر امروز با حضور فرمانده سپاه قدس گیلان، مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان و برخی مسؤولین استانی و شهرستانی محموله لوازم خانگی شامل یخچال، فرش، بخاری، اجاق گاز، موکت، پتو و بسته معیشتی به سیل زدگان آستارایی اهدا شد.

سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان در حاشیه این مراسم و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سپاه هنگام بحران و مشکلات همواره در کنار مردم و آسیب دیدگان است، اظهار کرد: یکی از اهداف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کمک به مردم و آسیب دیدگان در هنگام بلایای طبیعی از جمله سیل و زلزله بوده و از هیچ تلاشی برای کاهش رنج مردم دریغ نمی کند. 

وی با اشاره به وقوع سیل شدید در شهرستان آستارا در شهریورماه سال جاری، گفت: با وقوع این سیل بخشی از منازل مردم دچار آبگرفتگی شده و برخی وسایل و ملزومات خانگی مردم هم دچار آسیب جدی شد. 

فرمانده سپاه قدس گیلان از تهیه وسایل خانگی توسط این نهاد و اعزام آن به آستارا برای اهدا به آسیب دیدگان خبر داد و افزود: محموله لوازم خانگی شامل یخچال، فرش، بخاری، اجاق گاز، موکت، پتو و بسته معیشتی بالغ بر سه میلیارد تومان به سیل زدگان آستارایی اهدا شده است. 

دامغانی با اشاره به ادامه دار بودن تهیه و ارسال لوازم خانگی به مردم آسیب دیده آستارا، بیان کرد: با همکاری بسیج، خیرین، مردم و سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان بخشی دیگر از لوازم خانگی در هفته های آینده تهیه و با شناسایی آسیب دیدگان ناشی از وقوع سیل در آستارا به افراد اهدا می شود. 

پایان پیام/۳۳۸۹


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان